مسیر سبز
مسیر سبز

افشای هویت اصلی بدل سرکرده داعش خبرگزاری مهر: فرد موردنظر

افشای هویت اصلی بدل سرکرده داعش 
 خبرگزاری مهر: فرد موردنظر

افشای هویت اصلی بدل سرکرده داعش
خبرگزاری مهر: فرد موردنظر در این تصاویر "ابوبکر الخاتونی" از سرکردگان داعش است که توسط "ابوبکر البغدادی" سرکرده داعش به عنوان والی موصل پس از سیطره بر این استان انتخاب شده است.

کمیته امنیتی شورای استانداری نینوا با بررسی تصاویر منتشر شده از سوی گروه تروریستی داعش اعلام کرد: فرد موردنظر در این تصاویر "ابوبکر الخاتونی" از سرکردگان داعش است که توسط "ابوبکر البغدادی" سرکرده داعش به عنوان والی موصل پس از سیطره بر این استان انتخاب شده است.پایگاه عراقی السومریه نیوز نوشت: کمیته امنیتی شورای استانداری نینوا هویت اصلی فردی داعش ادعا کرده بود، "ابوبکر البغدادی" سرکرده این گروه تروریستی است، را افشا کرد.

در بیانیه شورای استانداری نینوا آمده است: شخصی که در این تصاویر به سخنرانی مشغول است "ابوبکر الخاتونی" والی موصل است و "ابوبکر البغدادی" نیست.

در ادامه این بیانیه آمده است: اطلاعات دریافتی حاکی از آن است "ابوبکر البغدادی" سرکرده گروه تروریستی داعش در موصل حضور ندارد.

شورای استانداری نینوا با اشاره به عملیات دقیق و متمرکز نیروی هوایی ارتش عراق علیه گروه تروریستی داعش، پاکسازی موصل را مقدمه پاکسازی استان صلاح الدین و سرکوب کامل تروریستها در عراق اعلام کرده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید