هر روز!
هر روز!

اقدامات متجاوزان بی پاسخ نمی ماند : اقدامات متجاوزان بی

اقدامات متجاوزان بی پاسخ نمی ماند : اقدامات متجاوزان بی

اقدامات متجاوزان بی پاسخ نمی ماند
: اقدامات متجاوزان بی پاسخ نمی ماند
: به گزارش بولتن نیوز، سخنگوی جنبش انصار الله یمن اعلام کرد: اقدامات ابلهانۀ کشورهای متجاوز به یمن فاقد پاسخ سنجیدۀ مردم این کشور نخواهد ماند مردمی که از حدود 3 سال پیش تاکنون همچنان ایستادگی و مقاومت می کنند.
به گزارش : محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصار الله یمن در جواب انور قرقاش وزیر مشاور امور خارجی امارات گفت: ابله کسی است 900 روز پیش تجاوز خود را آغاز کرده است و دست از تجاوزاتش برنمی دارد.
عبدالسلام گفت: متجاوزان ابله ملت های خود را به بردگی گرفته اند و هیچ تاریخ و پیشینه فاقد ساخت و ساز ساختمان های شیشه ای ندارد متجاوزانی که از ای ساختمان ها هم شکننده تر هستند و با پشتیبانی آمریکائی ها و صهیونیست ها حکومت می کنند و زور می گویند .
عبدالسلام گفت: پادشاه عربستان گرفتار مشکلات و کشمکش های داخلی است و مردم این کشور با وجود خفقان و سلب آزادی ها صدای آزادیخواهی خود را بلند کرده اند .
عبدالسلام افزود: اظهارات انور قرقاش ترس از تغییرات و تحولاتی که در راه است ،صدای اتهام زنی خود را بلند کرده است ولی اتفاقی که از آن می ترسد ، خواهد افتاد.
انور قرقاش از سخنرانی اخیر عبدالملک الحوثی رئیس جنبش انصار الله یمن ابراز نگرانی کرده است زیرا الحوثی پنجشنبه شب اعلام کرد که امارات و تأسیسات نفتی عربستان سعودی به علت تداوم محاصره و تجاوز به یمن از موشک های یمنی ها در امان نخواهند ماند و دیگر مناطق امن محسوب نمی شوند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید