هر روز!
هر روز!

امتیازات بازی Star Wars Battlefront منتشر شد : امتیازات بازی

امتیازات بازی Star Wars Battlefront منتشر شد : امتیازات بازی

امتیازات بازی Star Wars Battlefront منتشر شد
: امتیازات بازی Star Wars Battlefront منتشر شد
بازی Star Wars Battlefront یکی از مورد انتظارترین بازی های امسال به شمار می رفت. عنوانی که از E3 سروصدای زیادی به راه انداخته بود. با تجربه ی دموی قابل بازی این عنوان هم بسیاری از بازی کننده ها منتظر بازی نهایی بودند. این عنوان سرانجام راهی بازار شد و توانست امتیازات قابل قبولی را به خودش اختصاص دهد.
به گزارش بازی Star Wars Battlefront میانگین امتیازات 78 را روی کنسول پلی استیشن 4 و 74 را روی کنسول ایکس باکس وان به دست آورده است.
تجربه ی بازی کردن در نقش هان سولو، لوک اسکای واکر و دارث ویدر باعث شده که بسیاری از علاقه مندان به دنیای جنگ ستارگان منتظر تجربه ی این بازی باشند. استودیوی DICE که مجموعه بازی های Battlefield را راهی بازار کرده، این عنوان را به شکلی ساخته که بازی کننده ها بتوانند تجربه ی هیجان انگیزی از مبارزه های این بازی به دست بیاورند.


با عرضه شدن Star Wars Battlefront رسانه های مختلف آن را مورد نقد و بررسی قرار داده اند. سایت GameReactor گفته که بازی گرافیک بالایی دارد و مودهای خوبی پیش روی بازی کننده ها قرار می گیرد که هرکدام آن ها هیجان خاص خودشان را دارند. سایت GamesRadar هم گفته که بازی کننده ها می توانند تجربه ی خوبی از دنیای جنگ ستارگان به دست بیاورند و مودهای مختلف آن برای بازی کننده ها جذاب خواهد بود. البته این سایت عدم نبود سناریوی تک نفره را یک ویژگی منفی برای این بازی نام برده است.
در ادامه می توانید برخی از امتیازاتی که رسانه های مختلف به بازی داده اند را مشاهده کنید:

GameReactor – 9 Ausgamers – 9 Polygon – 8 Metro – 8 GamesRadar – 4/5 VideoGamer – 7 Gamespot – 7 USGamer – 3.5/5 Attack of the Fanboy – 3.5/5 Destructoid – 6 GiantBomb – 3/5 Hardcore Gamer – 3/5

این بازی توانسته میانگین امتیازات 78 را روی کنسول پلی استیشن 4 و 74 را روی کنسول ایکس باکس وان به دست بیاورد.

منبع: VG247

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید