مسیر سبز
مسیر سبز

امیرحسین رستمی در «آقای ایکس» خبرگزاری ایسنا: امیرحسین رستمی و

امیرحسین رستمی در «آقای ایکس» 
 خبرگزاری ایسنا: امیرحسین رستمی و

امیرحسین رستمی در «آقای ایکس»
خبرگزاری ایسنا: امیرحسین رستمی و حشمت آرمیده به عنوان بازیگر مهمان مقابل دوربین سریال «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» به کارگردانی مسعود کرامتی رفتند.

اسماعیل عفیفه در گفت‌و‌گویی با اشاره به خبر بالا اعلام کرد: بخش‌های مربوط به حضور آقای رستمی در پروژه «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» اخیرا ضبط شد. وی در اپیزود «آقای ایکس» این مجموعه، نوشته‌ی امیرعباس پیام در دو قسمت به عنوان هنرپیشه مهمان ایفای نقش می‌کند. حشمت آرمیده، امیرحسین رستمی ومهشاد مخبری از آخرین بازیگران اضافه شده به این سریال هستند.

وی درباره‌ی آخرین وضعیت تولید مجموعه «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» گفت: این سریال که به شکل اپیزودیک گرفته می‌شود، تاکنون بیش از 30 درصد تصویربرداری شده است و مهر ماه امسال تصویربرداری‌اش به پایان می‌رسد.

سریال «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» توسط گروهی از نویسندگان که سرپرست آنها علیرضا کاظمی‌پور است نگارش شده است.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: شیوا نویسنده وبلاگی بنام یادداشت‌های یک زن خانه دار است. او اتفاقات زندگی روزمره خودش و اطرافیانش را در آن می نویسد و این تجربیات را با خوانندگان وبلاگش که در مورد نوشته های او نظر می دهند در میان می‌گذارد.شقایق دهقان، فریبا جدی‌کار، امیررضا دلاوری، پردیس احمدیه، محمود بهروزیان، علی عامل‌هاشمی و... ازبازیگران اصلی «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار» هستند.

دیگر عوامل این مجموعه نمایشی عبارتند از: طراح و سرپرست نویسندگان: علیرضا کاظمی پور،نویسندگان: حامد افضلی، رویا خسرو نجدی، سولماز مرتضی وند، پریناز لطف الهی، نسیم عرب امیری، مدیر تصویربرداری: مجید گل سفیدی

طراح صحنه: امیر زاغری، طراح چهره پردازی: سید جلال موسوی، طراح لباس: پگاه ترکی، مدیر صدابرداری: فرشید کیوانمهر

تدوین و صداگذاری: امیر ادیب پرور، آهنگساز: افشین عزیزی، عکاس: نازلی هروی، جلوه های بصری و عنوان بندی: بهروز باقریان، مدیر تدارکات: مهدی پیله وریان، مدیر تولید: نعمت گوذرزوند چگینی.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید