مسیر سبز
مسیر سبز

انتشار آلبوم خواننده لس آنجلسی در تهران خبرآنلاین: هفته

انتشار آلبوم خواننده لس آنجلسی در تهران
خبرآنلاین:  هفته گذشته شرکت ایران گام اقدام به انتشار یکی از آلبوم‌های خوانندگان لس‌آنجلسی در ایران نمود که انتشار آن بعد از مهاجرت 14 ساله این مطرب به لس‌آنجلس بسیار سوال‌برانگیز بود.

روزنامه کیهان نوشت: جالب اینکه مدیر این موسسه در پاسخ خبرنگاران شگفت‌زده از انتشار آلبوم می‌گوید: «وقتی مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تولید و نشر آثار یک خواننده یا اثر هنری صادر می‌شود تا زمانی که مراجع قضایی دستور رسمی مبنی بر توقف نشر یا مواردی از این دست صادر نکند منعی برای انتشار چندباره آن وجود ندارد.

در حالی که برخلاف گفته‌های این تهیه‌کننده، ناشران و تهیه‌کنندگان آثار هنری موظف‌اند برای هربار نوبت انتشار، مراتب را به اطلاع زیرمجموعه‌های کتاب، موسیقی و... در وزارت ارشاد اسلامی برسانند و در صورت دادن مجوز اقدام به تکثیر و پخش آن نمایند.

مطربی که به راحتی با مجوز رسمی، کارهایش به بازار آمده است در شمار کسانی است که در کنار ابراهیم حامدی و یغما گلرویی در حمایت از فتنه‌گران سال 1388 کارهای زیادی به بازار لس‌آنجلس عرضه کرده است چندی پیش نیز در سالگرد این فتنه کارهایی را با مضمون رها کردن جریان سبز و قرار گرفتن در صف سلطنت‌طلبان به بازار فرستاده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید