هر روز!
هر روز!

۵ اندازه گیری مهم قبل از خرید وسایل منزل :

۵ اندازه گیری مهم قبل از خرید وسایل منزل 
 :

۵ اندازه گیری مهم قبل از خرید وسایل منزل
:  قبل از آنکه برای خرید وسایل جدیدی برای منزلتان اقدام کنید، سعی کنیداندازه ها و ابعادی که ممکن است در هنگام خرید به کارتان بیاید را یادداشت کنید. مثلادرهنگام خرید روتختی، ابعاد تختتان را بدانید و برای خرید چهارپایه آشپزخانه، ارتفاع لبه کانتر آشپزخانه | دکوراسیونرا اندازه بزنید.
 
: ۵ اندازه گیری مهم قبل از خرید وسایل منزل
 
به گزارش : قصد دارید تا وسیله جدیدی برای خانه تان خریداری کنید؟ قبل از خروج از منزل لحظه ای صبر کنید. شما باید چند اندازه گیری ضروری را انجام دهید و بعد از آن به فروشگاه بروید. این در حالی است که خیلی از مردم قبل از آن که برای خرید لوازم منزل از خانه خارج شوند، فراموش می کنند که این اندازه گیری ها را انجام دهند. ولی دانستن این اندازه ها به شما برای انجام یک خرید مناسب لوازم منزل و در نتیجه داشتنآشپزخانه | دکوراسیون مناسب در منزلتان کمک زیادی می کند.

۱- قبل از خریدن تشک، پتو و ... ابعاد تخت خواب تان را اندازه بگیرید:
شاید خیلی ساده و با یک کلیک بتوانید یک تشک "کوئین سایز" را برای تخت خواب تان سفارش بدهید و یا در فروشگاه، به طور حدسی این تشک را هم سایز با تخت خواب تان تشخیص دهید. اما آیا اطمینان دارید که تخت تان "کوئین سایز" است؟ باید قبل از خرید پتو، تشک، ملافه یا لحاف از سایز دقیق تخت خواب تان مطمئن شوید. ارتفاع تخت از زمین و قطر و کلفتی تشک تان در انتخاب روتختی یا پتوی مناسب برای تخت خواب تان خیلی مهم است.

۲- ارتفاع کانتر آشپزخانه:
اگر قصد خرید چهارپایه برای دو طرف کانتر آشپزخانه | دکوراسیونرا دارید، قبل از آن که از منزل خارج شوید، ارتفاع کانتر را اندازه بگیرید. این نکته خیلی مهمی برای خریدن و یا سفارش دادن چهارپایه یا صندلی برای دوطرف کانترتان است. معمولا چهارپایه های معمولی (۷۶.۵ تا ۸۱.۵ سانتی متر ارتفاع نشیمن گاه) کمی بلندتر از چهارپایه های مخصوص کانتر آشپزخانه | دکوراسیون(۶۱ تا ۶۶ سانتی متر ارتفاع نشیمنگاه) هستند. یک گزینه خوب برای شما، چهارپایه ای است که فاصله ای ۲۰.۵ الی ۳۰.۵ سانتی متری میان نشیمنگاه تا لبه میزش وجود داشته باشد. 
۳- عمق وضخامت وسایل:
معمولا در هنگام خرید وسایل، افراد همیشه طول و عرض آنها را مدنظر قرار می دهند ولی باید عمق و ضخامت وسایل را هم درنظر داشت. اگر قصد دارید تا تابلویی را برای بالای تخت خواب یا مبل راحتی تان خریداری کنید، باید ضخامت آن را هم مدنظر داشته باشید.

۴- صندلی نشیمن و ارتفاع پشت آن:
یکی دیگر از اندازه هایی که در هنگام خرید وسایل باید به آنها توجه کنید، ابعاد و اندازه صندلی نشیمن و ارتفاع پشتی آن است. باید این اندازه ها را با اندازه صندلی و وسایلی که درحال حاضر درخانه دارید مقایسه کنید. اختلاف فاحش میان اندازه ها و ابعاد صندلی هایی که دارید و صندلی هایی که قصد خریدشان را دارید، می تواند برای تان مشکل ساز شود. پس قبل از خرید وسایل نوین، اندازه وسایل قبلی تان را گرفته و مدنظر داشته باشید
۵- ارتفاع لوستر و سایه ای که ایجاد می کند:
وقتی قصد دارید تا لوستر جدیدی برای خانه تان خریداری کنید، باید مطمئن شوید که ارتفاع آن با ارتفاع سقف منزل تان جور باشد. در عین حال سایه ایجاد شده توسط لوستر را هم باید در نظر بگیرید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید