هر روز!
هر روز!

انفجار منزل مسکونی در ناحیه منفصل شهید بهشتی قزوین+تصاویر :

انفجار منزل مسکونی در ناحیه منفصل شهید بهشتی قزوین+تصاویر :

انفجار منزل مسکونی در ناحیه منفصل شهید بهشتی قزوین+تصاویر
: انفجار منزل مسکونی در ناحیه منفصل شهید بهشتی قزوین+تصاویر
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل ذوالقدر مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با  شاخص نیوز؛ افزود: در تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی قزوین از انفجار منزل مسکونی در ناحیه منفصل شهید بهشتی قزوین در ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه روز پنج شنبه ۱۶ شهریور ماه سال ۱۳۹۶ خبر داده شد.
به گزارش : وی افزود: بلافاصله ۲ اکیپ مخصوص امداد نجات و اطفاء حریق از ایستگاه شماره سه مولوی به محل حادثه اعزام و مشاهده کردند بر اثر انفجار  یک منزل مسکونی در کوچه گل‌های یازدهم به شدت دچار خسارت شده و به یک دستگاه خودروی سواری ام وی ام پارک شده در مجاورت این محل نیز خسارت وارد شده است.
ذوالقدر افزود: نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از رسیدن به محل با کشیدن نوار خطر و خارج کردن مردم از اطراف صحنه حادثه نسبت به ایمن سازی محل اقدام کرده و در ادامه با حضور نیروهای تخصصی ادارات گاز و برق نسبت به قطع انشعابات محل حادثه اقدامات لازم به عمل آمد.
وی بیان کرد: آتش نشانان با تجهیزات ایمنی کامل نسبت به بررسی تمامی قسمت‌های منزل اقدام کرده و خودروی سانحه دیده را نیز از صحنه حادثه خارج و به مالک تحویل دادند.
ذوالقدر یادآور شد: در جریان این حادثه ۲ نفر خانم دچار آسیب دیدگی شدند که برای بررسی های پزشکی و اعزام به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل حادثه گردیدند.
وی در خاتمه با بیان اینکه علت بروز این آتش سوزی از سوی کارشناسان علت یابی سازمان آتش نشانی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن سازی کامل محل با تحویل صحنه حادثه به عوامل انتظامی و مالک ماموریت خود را به پایان رساندند .
 انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید