هر روز!
هر روز!

انهدام باند اشرار مسلح در ایرانشهر : انهدام باند اشرار

انهدام باند اشرار مسلح در ایرانشهر : انهدام باند اشرار

انهدام باند اشرار مسلح در ایرانشهر
: انهدام باند اشرار مسلح در ایرانشهر
: به گزارش بولتن نیوز، سردار محمد قنبری در تشریح این جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ایرانشهر پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی و پایش اخبار دریافتی، در راستای مبارزه با باند‌های اطلاعاتی مسلح اشرار موفق به شناسایی و دستگیری اعضای یک باند ۶ نفره اشرار مسلح و کشف مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از این باند شدند.
به گزارش : وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی و پس از مدت‌ها تحقیق در خصوص شناسایی این بلاند با هماهنگی قضائی، در اقدامی غافلگیرانه اشرار مسلح را در حالی که در مخفیگاه خود در یک منزل در حاشیه شهر مخفی شده بودند دستگیر کردند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره با اینکه در بازرسی از مخفیگاه اشرار، دو قبضه سلاح کلاش و مهمات به همراه یک دستگاه خودرو تویوتا و مقداری مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش به همراه ابزار و ادوات استعمال کشف شد، بیان داشت: سه نفر تز اعضای این باند ۶ نفره دارای سابقه شرارت و به جرم گروگانگیری و آدم ربائی تحت تعقیب قضایی بوده اند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان افزود: نیروی انتظامی با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود با قاطعیت با قانون شکنان برخورد می‌کند تا شهروندان بتوانند در آرامش زندگی کنند.
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید