هر روز!
هر روز!

انواع مختلف خط چشم + آموزش : انواع مختلف خط

انواع مختلف خط چشم + آموزش : انواع مختلف خط

انواع مختلف خط چشم + آموزش
: انواع مختلف خط چشم + آموزش
برای این که چهره تان را گیراتر و جذاب ترکنید، فقط ریمل و سایه کافی نیست! دراین مواقع، خط چشم قدیمی اما خوب می تواند با مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازکل چهره معجزه کند! با این حال،خط چشم برای همه نیست، چون قبل ازانتخاب بهترین برند محصول زیبایی و رنگ ایده آل، باید یاد بگیرید که چگونه با خط چشم کار کنید.به این منظور، ما برای شما چند ترفند وایده عالی جمع آوری کرده ایم. آنها را بخوانید تا بفهمید چگونه خط چشم را به راحتی و با سرعت بکشید تا نتیجه ای فوق العاده داشته باشد!

به گزارش : – خط چشم تغییربزرگی درچشمان تان به وجود می آورد

به محض این که این موضوع را درک کنید، خواهید فهمید که چگونه باید خط چشم بکشید.همه میکاپ آرتیست های معروف عقیده دارند که با یک خط چشم معمولی،چه خط چشم کلاسیک مشکی یا کمی متفاوت تر و به رنگ آبی تیره یا قهوه ای، می توانید به سرعت فرم چشمان تان را تغییردهید. همچنین، این محصول زیبایی به شما این شانس.را می دهد که نه تنها چشمان تان را درشت ترکنید، بلکه حتی فرمش را هم تغییردهید وهمچنین گرد ترش کنید. به هرحال، اگرمی خواهید چشمان تان را تا می توانید درشت کنید، خیلی ساده چشمان تان را مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازدودی کنید وازخط چشمی که دوست دارید استفاده کنید.
آسان ترین روش کشیدن خط چشم
 
کاری که می توانید برای شروع انجام دهید این است که ازراحت ترین روش برای کشیدن خط چشم استفاده کنید. ازگوشه داخلی شروع کرده و به گوشه بیرونی چشم روی خط مژه های تان خط چشم بکشید.خط چشم را بین مژه های تان تکان دهید وآخرین حرکت کشیدن راملایم انجام دهید تا قوسی عالی روی چشمان تان ایجاد شود. با کمی محوکردن ادامه دهید تا مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازتان کامل شود.
راهی ساده برای رهایی ازچهره خسته
 
دخترانی که چشم های آبی وسبزدارند می توانند ازاین روش کشیدن خط چشم بهره ببرند! این روش به شما کمک می کند که نه تنها آرایشی شاداب داشته باشید، بلکه صورت تان را نیزکمترخسته وبی خواب نشان دهید. از خط چشم قهوه ای استفاده کنید بهترازرنگی خنثی ترباشد و آن را دقیقا بالای خط مژه تان بکشید. سپس،انگشت اشاره تان را داخل ظرف سایه بژمورد علاقه تان فرو ببرید و آن را به کل پلک بالایی تان بکشید. دوباره خط چشم را بردارید و یک باردیگرهم بکشید! حالا آماده اید!
چهره تان را رنگارنگ کنید
 

خط چشم ها فقط به رنگ های معمولی مشکی نیستند. برعکس، شما می توانید برای مهمانی ها با استفاده ازخط چشم هایی به رنگ سبز، آبی ویا حتی رنگ هایی جیغ ترمثل نارنجی وزرد چهره تان را فوق العاده ترکنید. خط چشم را فقط زیرخط مژه پایینی تان،ازگوشه داخلی به گوشه بیرونی بکشید. برای نتیجه ای جذاب ترسعی کنید با ضربه های کوتاه،خطی مشکی بالای خط مژه بالایی تان بکشید.
خط چشم گربه ای همیشه مد
 

وقتی پای خط چشم گربه ای که این روزها بیش ازهمیشه مد است، به میان می آید، خط چشم بهترین دوست شما خواهد شد! این خط چشم برای مبتدیان بسیارمناسب است اما هروقت که دیگر دستان تان برای کشیدن خط چشم لرزش نداشت، این کاررا بکنید. حرکات دست تان را جسورانه ترکنید وحالتی گربه ای به چشمان تان ببخشید! دقیقا کنار حالت چشم خودتان لبه ای بکشید وجای خالی را با سایه مشکی یا دودی پرکنید.
مد آنلاین

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید