هر روز!
هر روز!

اولین آپدیت بزرگ ویندوز 10 عرضه شد : اولین آپدیت

اولین آپدیت بزرگ ویندوز 10 عرضه شد : اولین آپدیت

اولین آپدیت بزرگ ویندوز 10 عرضه شد
: اولین آپدیت بزرگ ویندوز 10 عرضه شد
مایکروسافت از چند ماه پیش عرضه ی یک آپدیت بزرگ برای ویندوز 10 را وعده داده بود و این بروزرسان، دیروز عرضه شد. بیش از 110 میلیون کامپیوتر در دنیا از سیستم عامل ویندوز 10 مایکروسافت استفاده می کنند و تمام این دستگاه ها می توانند همین حالا بروزرسان جدید را دریافت کنند. آپدیت جدید، در کنار درست کردن برخی از بخش های ویندوز، تغییراتی را هم به رابط کاربری ویندوز 10 داده است؛ این تغییرات انجام شده، برای زمان عرضه ی ویندوز 10 برنامه ریزی شده بودند.
به گزارش برای استفاده از کورتانا دیگر نیازی به حساب کاربری مایکروسافت نیست.
اولین تغییر قابل توجه در بروزرسان جدید، تغییر رنگ های نوار بالای پنجره های ویندوز است. نرم افزارها ظاهری تمیزتر و شبیه تر به رابط کاربری کلی ویندوز 10 پیدا کرده اند. منوها هم کمی بزرگ تر شده اند و رنگ آن ها هم تیره شده است تا با دیگر بخش های ویندوز 10 همخوانی بیشتری داشته باشند.
در این بروزرسان جدید، سرویس Skype در قالب دو نرم افزار مجزای Messaging و Skype Video به ویندوز 10 اضافه می شود. یعنی دیگر لازم نیست نرم افزار Skype را کاملا داشته باشید و می توانید با توجه به نیاز، نسخه ای از Skype را دانلود کنید.

آیکون های برخی از نرم افزارها و هم چنین بخش های سیستم تغییر کرده اند. امکان نصب نرم افزارها به حافظه ی خارجی هم در بروزرسان جدید ویندوز 10 فراهم شده است. تغییرات دیگری هم هستند؛ مثل فرمان های جدید برای حالت Tablet Mode و هم چنین بهبود کورتانا. برای استفاده از کورتانا دیگر نیازی به حساب کاربری مایکروسافت (Microsoft Account) نیست.
اگر ویندوز 10 دارید، می توانید همین حالا از Windows Update سیستم خود را بروزرسانی کنید.
منبع: The Verge

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید