iTech news
iTech news

اپلیکیشن Convert GIF to Video: تبدیل فایل گیف به فایل

اپلیکیشن Convert GIF to Video: تبدیل فایل گیف به فایل

اپلیکیشن Convert GIF to Video: تبدیل فایل گیف به فایل ویدیویی - زوم اپ
تصاویر متحرک GIF سال‌ها است در دنیای صفر و یک وجود دارند، اما استقبالی که در چند ماه اخیر به‌خصوص در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام از این فایل‌ها می‌شود بی‌نظیر بوده است؛ به‌طوری که شاید اغراق نباشد اگر بگوییم در ماه‌های اخیر، به‌اندازه‌ی کل سال‌های فعالیت فرمت GIF از این آن استفاده شده است. اگر سری به کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی بزنید، مشاهده خواهید کرد بخش اعظمی از فایل‌های اشتراک‌گذاری شده GIF‌-ها هستند. محبوبیت این فایل‌ها به دلیل حجم کم و پخش آسان به‌قدری بالا رفته است که با یک جستجو می‌توانید پیج، کانال و سایت‌هایی پیدا کنید که به‌طور اختصاصی به فایل‌های Gif اختصاص داده شده‌اند. با وجود محبوبیت بالای تصاویر متحرک Gif، این فرمت خالی از ایراد نیست که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به پشتیبانی نکردن بسیاری از سایت‌ها و شبکه‌ها از این فرمت اشاره کرد. برای مثال اگر قصد اشتراک‌گذاری یک فایل GIF در اینستاگرام داشته باشید موفق به انجام این کار نخواهید شد؛ چرا که اینستاگرام تنها از فرمت ویدیویی و عکس پشتیبانی می‌کند. از همین رو توسعه‌دهندگان، اپلیکیشن‌هایی تولید کرده‌اند که به کمک آن‌ها می‌توانید فایل‌های GIF را به فرمت ویدیویی تبدیل کنید تا امکان استفاده از آن‌ها را در هر مکانی داشته باشید.
 


Convert GIF to Video یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه است که می‌تواند فایل‌های متحرک Gif را فارغ از کیفیت یا حجم به فایل ویدیویی تبدیل کند. با نصب و اجرای Convert GIF to Video، این اپلیکیشن به‌طور خودکار حافظه‌ی گوشی شما را اسکن و فایل‌های گیف را شناسایی خواهد کرد و به‌صورت یک لیست در اختیار شما خواهد گذاشت. ویژگی مثبت این بخش، عدم پوشه بندی و نمایش یک جای تمام فایل‌هایی پیداشده در پوشه‌های مختلف است که این امر باعث مدیریت و پیدا کردن ساده‌تر این فایل‌ها خواهد شد. بعد از پیدا کردن گیف مورد نظر در لیست نمایش داده‌شده، آن را لمس کنید تا به صفحه‌ی تبدیل منتقل شوید. در این بخش فرمت‌های مختلف ویدیویی مانند MP4 یا 3GP در اختیار شما قرار خواهند گرفت که می‌توانید متناسب با نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. در آیتم بعدی می‌توانید روی رزولوشن ویدیوی در حال ساخت مدیریت داشته باشید. امکان آخر که در این صفحه در اختیار شما قرار خواهد گرفت و بسیار جالب و کاربردی خواهد بود، تعداد تکرار فایل گیف در فایل ویدیویی خروجی است. فایل‌های گیف معمولا از زمان‌های کوتاهی برخوردارند که شما در این بخش می‌توانید تعیین کنید فایل گیف مورد نظر برای مثال ۳ بار پشت سر هم تکرار شود. بعد از تنظیم کلیه‌ی موارد اشاره‌شده گزینه‌ی Convert را لمس کنید تا عملیات تبدیل آغاز به کار کند.
علاوه بر بخش تبدیل فایل گیف به فایل ویدیویی، بخش دیگری در برنامه وجود دارد که توسط آن می‌توانید به یک آرشیو آنلاین از فایل‌های گیف جذاب و دیدنی دسترسی داشته باشید. به کمک این آرشیو می‌توانید بین فایل‌های گیف جستجو کنید و از میان آن‌ها موارد جالب را برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی ذخیره کنید. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.نکات مثبت تبدیل فایل‌های گیف به فایل ویدیوییامکان انتخاب فرمت ویدیویی خروجیوجود آرشیو آنلاین از هزاران تصویر گیفنکات منفی نبود امکان تبدیل هم‌زمان چند فایل گیفدانلود اپلیکیشن پلی‌استور اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@.ir به معرفی کنید.
نکات مثبت تبدیل فایل‌های گیف به فایل ویدیوییامکان انتخاب فرمت ویدیویی خروجیوجود آرشیو آنلاین از هزاران تصویر گیف
نکات منفی نبود امکان تبدیل هم‌زمان چند فایل گیف

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید