هر روز!
هر روز!

اکدام بازیکن اسلحه پنهان برانکو می شود؟  برانکو ایوانکوویچ در

اکدام بازیکن اسلحه پنهان برانکو می شود؟  برانکو ایوانکوویچ در

اکدام بازیکن اسلحه پنهان برانکو می شود؟ 
برانکو ایوانکوویچ در بازی رفت با فرار بزرگ از آنالیز موفق سرگی ربروف و کادرفنی اش توانست از شکست نجات یابد.
به گزارش : به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس که در بازی رفت در یک عملکرد ناامید کننده در یک ساعت ابتدایی بازی نتیجه را با دو گل به الاهلی عربستان واگذار کرده بود، در نهایت با تعویض های خود توانست شرایط را تغییر داده و با تساوی از زمین خارج شود.
در کسب این تساوی ارزشمند در کنار عملکرد فوق العاده بازیکنان تعویضی، نباید از غافلگیری ربروف و تیم فنی اش عبور کرد؛ سرمربی اوکراینی و گرانقیمت الاهلی که پیش از بازی مدعی شده بود با آنالیز دقیق از دیدارهای گذشته سرخپوشان با شناخت کافی به مصاف حریف خود خواهد رفت با حضور بشار رسن، گادوین منشا و کمال کامیابی نیا که کمترین تعداد دقایق حضور در ترکیب این تیم در دیدارهای گذشته را داشتند، کاملا غافلگیر شد. 
 
اکدام بازیکن اسلحه پنهان برانکو می شود؟  : اکدام بازیکن اسلحه پنهان برانکو می شود؟ 
: اکدام بازیکن اسلحه پنهان برانکو می شود؟ 
برانکو که برخلاف فصل گذشته اینبار با نیمکت غنی و پتانسیل بالا لیگ را استارت زده بارها نشان داده، قابلیت سود بردن از نفرات خود در زمان گره خوردن بازی را داراست و نمونه دیگر آن را در جریان بازی با گسترش فولاد نیز به نمایش گذاشت.
سرمربی سرخ ها اکنون نیز استراتژی جدیدی را دنبال می کند و در این راه چشم به نفراتی دوخته که با توانایی و قدرت فنی بالا می تواند روی آنها برای دقایق حساس بازی حساب ویژه باز کند. نفراتی مثل گادوین منشا، بشار رسن، سیامک نعمتی و ... که دلگرمی بزرگ کادرفنی برای عبور از جهنم استادیوم بن زاید و کسب نتیجه مقابل حریف عربستانی هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید