هر روز!
هر روز!

ایام محرم بزرگ ترین مانور شیعه در جهان است/ مبارزه با

ایام محرم بزرگ ترین مانور شیعه در جهان است/ مبارزه با

ایام محرم بزرگ ترین مانور شیعه در جهان است/ مبارزه با دشمن را باید از هیئت ها شروع کنیم
: ایام محرم بزرگ ترین مانور شیعه در جهان است/ مبارزه با دشمن را باید از هیئت ها شروع کنیم
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از «دیارباران» صبح امروز همایش سخنرانان، مداحان، شاعران آئینی و مدیران هیئات های استان گیلان با حضور سردار حاج حسین کاجی، سیدحمیدرضا برقعی شاعر اهل بیت و حاج غلامرضا سازگار در حسینیه حضرت ابوالفضل سپاه قدس برگزار شد.
به گزارش : سردار حسین کاجی فرمانده گردان تخریب لشگر 17 علی بن ابی طالب (ع) قم در زمان دفاع مقدس ضمن ارادت به اهل بیت عصمت طهارت و شهدا، اظهار کرد: امسال اولین سال تقارن دهه محرم و هفته دفاع مقدس است و هدف ما آشناسازی هرچه بیشتر نسل جوان با دوران دفاع مقدس است.
وی گفت: امام با نگاه و مدل توسعه ایرانی انقلابی جهادی ملت توانست دشمن را از خاک کشور بیرون کند.
فرمانده جبهه های دفاع مقدس با بیان اینکه امروز با همان مدل دفاع مقدسی، جهادی و الگو از شهدا و عاشورا میتوان مشکلات کشور بویژه در بخش فرهنگی را حل کرد، افزود: امروز مقدمه ساز ظهور استمرار کار فرهنگی است و باید زن و مرد در کنار یکدیگر عملیات های مدافعان حرم را از هیئت ها شروع کنند.
کاجی با اشاره به تلاش مدافعین حرم کیلومترها دور تر از مرزهای کشور، گفت: همه ما لشکر مدافعین حرم هستیم و باید مبارزه را از هیئت های خود شروع کنیم.
فعال جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی ایام محرم را بزرگترین مانور شیعه در جهان بیان کرد و افزود: وظیفه ما یارگیری برای امام زمان و ایجاد و تشکیل تیم جهت ظهور امام عصر(عج) است که در این بین محرم بزرگترین مانور شیعه درجهان در این راستا است.
راوی دفاع مقدس با اشاره به نگاه شهدا نسبت به هیئت ها گفت: نگاه شهدا به هیئت به عنوان پایگاهی جهت تمرین معنویت با سوز سحر، سجده، خلوت با خدا و سادگی و... بود.
فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: هیئت در جبهه ها در نگاه شهدا مرکز توسل، توجه، تقوی، تحول، ذکر، تضرع و تکثیر حرهای انقلاب و دفاع مقدس بوده است.
فعال جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایش مقام‌ معظم رهبری در خصوص شهید حججی و حضور شهدا در هیئت ها گفت: هیئتی که از شهدا و رهبرمعظم انقلاب حرفی نزند هیئت نیست.
کاجی با اشاره به جایگاه والای سیدالشهدا اذعان کرد: در هرکاری در قبل و بعد از نماز سلام بر حسین ابن علی(ه) کارگشای تمامی امور است و در محرم می بایست حال جوانان را خوش کرد.
فعال جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهدا از تمام لحظات خود به بهترین نحو استفاده می کردند افزود: امروز ما نیز باید برای تمام امور خود،‌ خانواده و....برنامه ریزی داشته باشد.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید