هر روز!
هر روز!

ایده هایی برای بالکن بهاری و تابستانی : ایده هایی

ایده هایی برای بالکن بهاری و تابستانی 
 : ایده هایی

ایده هایی برای بالکن بهاری و تابستانی
: ایده هایی برای بالکن بهاری و تابستانی , امنیت خانه در دل طبیعت تجربه ای فراموش نشدنی است، پس حالا وقت آن رسیده که دستی به سر و روی بالکن خانه خود بکشید و از آن به شکل بهتری استفاده کنید.
به گزارش : ایده هایی برای بالکن بهاری و تابستانی , با آمدن فصل تابستان، رفتن به طبیعت و حس اجزای سبز و دلپذیر برای بسیاری از افراد شور و هیجان زیادی را به همراه دارد. استشمام عطر گل ها، سبزی تازه برگ های جوانه زده و کم کم رویش میوه های نوبرانه. چه خوب است اگر در لحظه های آرام خانه بنشینیم و از این خنکا لذت ببریم.
امنیت خانه در دل طبیعت تجربه ای فراموش نشدنی است، پس حالا وقت آن رسیده که دستی به سر و روی بالکن خانه خود بکشید و از آن به شکل بهتری استفاده کنید.
: ایده هایی برای بالکن بهاری و تابستانی
با توجه به ابعاد و متراژ بالکن و تراس خانه خود به سراغ انتخاب میز و صندلی بروید. خوب است که نوعی از آن را انتخاب کنید که برای همه اعضای خانواده قابل استفاده باشد و در محفل های عصرانه همه افراد جایی برای نشستن دارا باشند. در مورد جنس میز و صندلی باید گفت بهتر است انواعی را تهیه کنید که ضدآب باشند تا در اثر بارندگی آسیب نبینند. هم چنین لازم است آنها را بسیار سبک انتخاب نکنید تا در صورت وزش باد نگران پرت شدن آنها و به هم خوردنآشپزخانه | دکوراسیون بالکنتان نباشید!
در مورد کف پوش بالکن باید بگوییم که باید به شرایط آب و هوایی محل زندگی خود و هم چنین ارتفاع جان پناه و لبه تراس توجه کنید. هرچه ارتفاع لبه بیشتر باشد، باد و باران به میزان کمتری به فضای درونی بالکن نفوذ می کنند و در این صورت است که نیازی به شستشوی مداوم بالکن خود ندارید، پس می توانید به سراغ فرش، موکت و چمن مصنوعی بروید تا فضای راحت تری برای خود ایجاد کرده از نشستن روی قالیچه در فضای آزاد لذت ببرید.
اگر میزان باد و باران در محل شما زیاد و ارتفاع لبه تراس کم است، کف پوش های فضای بیرون برای کف بالکن مناسب اند. توجه کنید که کف پوش نباید نفوذپذیر باشند، چراکه نفوذ آب به درون آنها بر ساختار ساختمان آسیب به وجود می آورد. راه آب می تواند میزان آبی که در کف جاری می شود را از بالکن خارج کند.
از ظرفیت بالکن خود به خوبی استفاده کنید. نگهداری گیاهان درون بالکن فضا را دلنشین تر می کند و تجربه داشتن گیاهان را نیز به شما می بخشد. سعی کنید از گیاهانی استفاده کنید که با شرایط بالکن خانه شما مثل سایه، نور، وزش باد و دمای هوا هم خوانی داشته باشد. گیاهان گل دار زیبایی بیشتری دارند، ولی حساسیت بیشتری هم برای نگهداری شامل آنها می شود. تنوع گیاهان مختلف برای بالکن شما انتخابی هوشمندانه است.
این روزها که تنوع گلدان ها بیشتر شده است، دستتان برای انتخاب بازتر است. با توجه به رنگ گل و گیاه بالکن خود می توانید گلدان هایی دلپذیر انتخاب کنید تا رنگ را به بالکن خانه شما آورده و زیبایی آن را افزایش دهد. حتی گلدان های رنگی برای لبه های بالکن و نرده های آن نیز در بازار وجود دارد که فضا را برای شما جذاب تر کرده و نمای ساختمان را هم صفا می بخشد. گلدان های رنگی و متنوع به سادگی دکوراسیون بالکن شما را منحصربه فرد می کند.
در فصل بهار و تابستان آن قدر هوا دلنشین می شود که حتی شب نشینی هم لذت بخش خواهد بود. برای اینکه از هوای دلپذیر استفاده بیشتری داشته باشید، می توانید با نورپردازی مناسب روشنایی بالکن را تأمین کنید. پیشنهاد می کنیم نورپردازی را به گونه ای در نظر نگیرید که فضایی بسیار روشن برای بالکن خود داشته باشید. چراغ های کوچک و کم نور هم فضا را رمانتیک تر می کند و هم از ساختمان های اطراف دید کمتری را به بالکن شما به وجود می آورد.
استفاده از لوازم دکوری و تزیینی در موردآشپزخانه | دکوراسیون بالکن هم صادق است. برای اینکه فضای طراحی شده ای داشته باشید، به سراغ تزییناتی بروید که با باقی اجزای موجود در بالکن همخوانی داشته باشد. این هماهنگی شامل رنگ، سبک و حتی جنس نیز می شود تا در مجموع بالکن به بهترین شکل چیدمان گردد. بهترین محل برای قرارگیری این وسایل، نصب آنها بر روی دیوار است تا بتوانید از فضای بیشتری استفاده کنید.
یکی از لوازم دکوری که در فضایی غوغا می کند کوسن است. کوسن های رنگی با پارچه های دلپذیر و طرح های خارق العاده می تواند به فضای بالکن شما جلوه دهد. با قرار دادن کوسن روی صندلی های بالکن، فضایی گرم را ایجاد می کنید که نشان خواهد داد بالکن نیز مانند باقی فضاهای داخلی، جزئی از خانه شما است و می تواند با طراحی خاص خود نشان از ویژگی های منحصربه فرد و سلایق شما باشد.
منزل

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید