هر روز!
هر روز!

این غذا سریع پخته میشود : این غذا سریع پخته

این غذا سریع پخته میشود : این غذا سریع پخته

این غذا سریع پخته میشود
: این غذا سریع پخته میشود
 
درخانه نشستید ناگهان مهمان سرزده زنگ منزل را می زند ، برای این که شوکه نشویم می توانیم غذای راحت و سریع طبخ را آماده کنیم .
 
به گزارش : زیاد پیش می آید که شما مهمانی را برای ناهار یا شام نگه می دارید. در این مواقع باید بتوانید یک غذای سریع ولی در حین حال آبرودار، بار بگذارید تا از خجالت مهمان ها دربیابید و به دردسر هم نیفتید. برای این منظور، توصیه می کنیم این 3 نکته را از ما داشته باشید:

1) فر یا گاز را گرم کنید:
گذشته از این که حتی دستانتان را برای طبخ غذا بشویید، گاز یا فر را روشن کنید تا داغ شود. حتی می توانید کتری را روی گاز بگذارید تا جوش بیاید. در این صورت 155 دقیقه تا گرم شدن فر، جلو می افتید.
 
2) سازمان دهی کنید:
رمز آشپزی سریع، مدیریت مواد و وسایل هست. تمام موادغذایی و ظروف را آماده کنار دست تان بچینید. دستور چند غذای ساده را از گذشته به خاطر بسپارید تا مجبور نباشید دنبال آن بروید.
 
3) اندازه ها را کم کنید:
سومین فرمان برای موفقیت در آشپزی سریع در ایام عید، اندازه ی غذاست. هر چه اندازه و مقدار مواد اولیه کمتر باشد، غذا سریع تر آماده می شود.
 
به گزارش تالاب اگر مهمانتان را از گذشته برای شام یا ناهار دعوت کرده اید، فرصت دارید در ایام عید هم غذاهای تشریفاتی بپزید و سفره ی رنگینی تدارک ببینید. چند دستور غذای پرزحمت تر هم برایتان نوشته ایم که می توانید یکی از این غذاها را برای پذیرایی از مهمانان نوروزی دعوت شده از گذشته، بپزید.
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید