مسیر سبز
مسیر سبز

ایکر کاسیاس بالاخره خسته شد! ایسنا: ایکر کاسیاس از فصل

ایکر کاسیاس بالاخره خسته شد!
ایسنا: ایکر کاسیاس از فصل گذشته در رئال‌مادرید نیمکت نشین بوده است. حتی آمدن کارلو آنچلوتی به جای ژوزه مورینیو نیز نتوانسته وضعیت او را تغییر دهد.

کاسیاس در گفتگو با تلویزیون اسپانیا درباره شرایط خود گفت: همه بازیکنان دوست دارند که بازی کنند. من نیز ممکن است به زودی تصمیم بگیرم.

دروازه‌بان رئال‌مادرید در ادامه گفت: من از بچگی در رئال بودم و البته دوست دارم که در این تیم بمانم و به قهرمانیهای زیادی دست پیدا کنم اما دوست دارم که بازی کنم. اگر فرصت بازی به من نرسد نمی‌توانم در رئال‌بمانم اگر این اوضاع تا 3 ماه دیگر تغییر نکند آن وقت تصمیم جدید می‌گیرم و رئال‌مادرید را ترک خواهم کرد.

کاسیاس در پایان گفت: دوست دارم هم در اسپانیا و هم در رئال مادرید بازی کنم اما لازمه بازی در تیم ملی، بازی در باشگاه خودتان است.

دروازه‌بان ملی پوش اسپانیا که 5 بار عنوان بهترین دروازه‌بان جهان را در کارنامه دارد. وی فصل گذشته توسط آربلوا مصدوم شد و همین مساله بهانه شد تا مورینیو که روابط خوبی با او نداشت دیگو لوپس را به خدمت بگیرد. دروازه‌بان جدید مادریدی‌ها هم عملکرد خوبی از خود نشان داد تا کاسیاس جایگاه ثابتی روی نیمکت به دست آورد! مورینیو آشکارا و پنهان از کاسیاس به دلیل خوش و بش و رابطه صمیمانه با بازیکنان بارسلونا انتقاد کرده بود. پس از خروج مورینیو از رئال مادرید که با حواشی زیادی همراه بود، کاسیاس این امید را داشت تا باحضور آنچلوتی به ترکیب رئال بازگردد، اما مربی ایتالیایی نیز اعلام کرده تنها در لیگ قهرمانان از او استفاده می‌کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید