مسیر سبز
مسیر سبز

بازگشت خفاش شب با ارابه شیطانی + عکس مردی که

بازگشت خفاش شب با ارابه شیطانی + عکس 
 مردی که

بازگشت خفاش شب با ارابه شیطانی + عکس
مردی که با سوار کردن زنان، ضمن سرقت اموال، آنان را مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار می‌داد، دستگیر شد.

زن جوانی در ساعت 21:30، 24آذرماه سال جاری به ماموران گشت انتظامی که در حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی بودند گفت: راننده یک دستگاه خودرو پژو 405 نقره‌ای که چند متر جلوتر بر اثر سرعت بیش از حد از مسیر خود منحرف شده قصد اخاذی و زورگیری از من داشته است.

با اعلام این موضوع، مأموران با راهنمایی این زن خود را به محل توقف خودرو پژو 405 نقره‌ای رنگ که راننده آن تلاش داشت تا آن را از جدول کنار خیابان خارج و از محل متواری شود، رسانده و راننده 27ساله را به نام هادی دستگیر کردند.

 با بازداشت متهم، مأموران گشت انتظامی متهم را به همراه شاکی، به کلانتری 156 افسریه انتقال و پرونده مقدماتی با موضوع زورگیری و آزار و اذیت تشکیل شد.

شاکی پس از حضور در کلانتری در شکایت خود به مأموران گفت: ابتدای خیابان پیروزی به مقصد افسریه سوار یک پژو 405 نقره‌ای رنگ شدم که راننده پس از طی مسیر بلوار هجرت، در روبروی بیمارستان بعثت توقف کرد و در حالی که فحاشی می کرد، با چاقو شروع به تهدید کرد، در همین زمان یک پراید با سه سرنشین در کنار پژو توقف کرد .

 در حالی که درهای عقب خودرو از داخل باز نمی‌شد و شیشه‌های عقب نیز فاقد بالابر بودند، شروع به کمک خواستن از آنها کردم، راننده پژو با دیدن این صحنه بلافاصله پای خود را روی گاز گذاشت و در حالی که تلاش داشت تا از دست ماشین پراید فرار کند به سمت اتوبان بسیج حرکت کرد و نهایتا در زیر پل هجرت به علت سرعت بسیار زیاد، کنترل ماشین از دست راننده خارج و به داخل بلوار رفت.شاکی افزود: با کمک سرنشین‌های پراید از خودرو خارج شدم و در همین لحظه متوجه چراغ گردان اتومبیل پلیس شد که بلافاصله دوان دوان خود را به مأموران رساندم و آنها نیز به سرعت راننده پژو 405 را دستگیر کردند.

با توجه به کشف یک کیف زنانه از صندوق عقب خودرو پژو 405 و با توجه به اظهارات اولین شاکی پرونده، مأموران تجسس کلانتری در تحقیقات مقدماتی با بررسی مدارک شناسایی داخل این کیف زنانه صاحب کیف را شناسایی کردند.

با حضور صاحب کیف‌زنانه در کلانتری، وی ضمن شناسایی دقیق متهم به مأموران گفت: دو روز قبل در بلوار هجرت به قصد رفتن به منزل، سوار یک پژو 405 شدم که پس از طی مسافت کوتاهی ناگهان راننده تغییر مسیر داد و به سمت استادیوم تختی حرکت کرد.

 پس از آن که روبروی استادیوم توقف کرد، با قرار دادن چاقوی بزرگی در زیر گلو، شروع به آزار و اذیت و ضرب و شتم من کرد که در همین زمان چند نفر عابرپیاده که در حال تردد بودند متوجه کمک خواستن‌های من شده و راننده از ترس دستگیر شدن مرا از ماشین به بیرون انداخت و به سرعت از محل متواری شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 14 تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه ششم قرار گرفت که با توجه به حساسیت موضوع، پرونده به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

با آغاز تحقیقات، کارآگاهان در روند رسیدگی به این پرونده موفق به شناسایی تعداد دیگری از خانم‌های جوانی شدند که توسط سرنشین یک دستگاه پژو 405 نقره‌ای به شیوه مشابه مورد سرقت اموال و آزار و اذیت قرار گرفته بودند.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم علاوه بر پژو 405 نقره‌ای رنگ با دو دستگاه پراید صندوق‌دار نقره ای رنگ و پیکان سفیدرنگ نیز در سطح شهر تردد داشته و به احتمال بسیار زیاد، با این خودروها نیز اقدام به ارتکاب جرایم مختلف کرده است.

سرهنگ عباسعلی محمدیان، رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه اعلام این خبر با اشاره به انتشار بدون پوشش چهره متهم این پرونده گفت: با توجه به شناسایی متهم از سوی شکات و احتمال افزایش تعداد مالباختگان و افرادی که از سوی متهم مورد سرقت اموال و آزار و اذیت قرار گرفته باشند، به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 14 تهران، تصویر بدون پوشش متهم برای شناسایی صادر شده است.


منبع: ایسنا باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید