مسیر سبز
مسیر سبز

«بازی تاج و تخت» رکورددار دانلود غیرقانونی! خبرآنلاین: قسمت اول

«بازی تاج و تخت» رکورددار دانلود غیرقانونی! 
 خبرآنلاین: قسمت اول

«بازی تاج و تخت» رکورددار دانلود غیرقانونی!
خبرآنلاین: قسمت اول فصل سوم سریال «بازی تاج و تخت» رکورددار دانلود غیرقانونی شد.
 
 طرفداران سریال «بازی تاج و تخت» در سراسر دنیا آنقدر مشتاق دیدن قسمت جدید این سریال بودند که تنها 24 ساعت پس از روی آنتن رفتن قسمت اول فصل سوم سریال، رکورد دانلود غیرقانونی یک سریال را شکستند.

صدها هزار نفر دوستدار این سریال برای تماشای اپیزود اول فصل سوم، به اینترنت هجوم بردند و از طریق فایل‌های تورنت، کپی غیرقانونی سریال را دانلود کردند.آمار سایت «تورنت فریک» نشان می‌دهد تنها چند ساعت پس از روی آنتن رفتن این اپیزود، 163 هزار و 88 نفر فایل کپی غیرقانونی را برای دانلود دیگران به اشتراک گذاشته بودند، 110 هزار و 303 نفر آماده تماشای این اپیزود بودند و 52 هزار و 786 نفر هم در حال دانلود این اپیزود بودند.

به گزارش «تورنت فریک» این آمار بی‌سابقه بوده و «بازی تاج و تخت» موفق شده رکورد قبلی دانلود غیرقانونی یک سریال (در بازه 24 ساعت) را بشکند. رکورد قبلی در دست قسمت اول فصل اول سریال «قهرمانان» با 144 هزار و 663 دانلود بود. تخمین زده می‌شود با احتساب دیگر راه‌های دانلود در اینترنت، قسمت اول فصل سوم «بازی تاج و تخت» روزانه حدود یک میلیون دانلود داشته باشد.

دانلود غیرقانونی یک سریال دلایل مختلفی دارد؛ یکی اینکه پخش سریال در کشور فرد دانلودکننده با تاخیر است یا اینکه سریال در آن کشور پخش نمی‌شود. درمورد «بازی تاج و تخت» باید گفت این سریال در آمریکا از شبکه کابلی اچ‌بی‌او پخش می‌شود و افرادی که مشترک این شبکه نیستند هم برای تماشای آن به دانلود غیرقانونی روی می‌آورند. 9/12 درصد دانلود غیرقانونی اپیزود جدید این سریال در آمریکا بوده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید