هر روز!
هر روز!

بازی سریال Walking Dead همزمان با فصل ششم روی iOS عرضه

بازی سریال Walking Dead همزمان با فصل ششم روی iOS عرضه

بازی سریال Walking Dead همزمان با فصل ششم روی iOS عرضه می شود
: بازی سریال Walking Dead همزمان با فصل ششم روی iOS عرضه می شود
استودیوی بازی سازی Next Games و شبکه ی تلویزیونی AMC امروز اطلاعات جدیدی از بازی The Walking Dead: No Man’s Land منتشر کردند.
به گزارش بازی سریال Walking Dead هم زمان با پخش فصل ششم این سریال روی سیستم عامل iOS عرضه خواهد شد.
این بازی که از روی سریال تلویزیونی Walking Dead ساخته شده، یک استراتژی نوبتی است. سازندگان بازی هم چنین می گویند که بازی را از ابتدا مختص صفحه های لمسی طراحی کرده اند.

بازی کننده ها باید در بازی شخصیت های مختلفی را با توجه به مهارت های شان انتخاب کنند. هر مرحله هم سه هدف اصلی دارد: نابود کردن زامبی ها، نجات دادن بازمانده ها و زنده ماندن. با توجه به ساختار استراتژی نوبتی بازی، بازی کننده ها باید در طول مراحل با انتخاب های خود بازی را پیش ببرند.

شخصیت Daryl Dixon که در سریال تلویزیونی نقش پررنگی داشته است، قرار است در طول بازی No Man’s Land بازی کننده ها را راهنمایی کند. سازندگان بازی از بازیگر اصلی این شخصیت یعنی Norman Reedus برای اجرای این نقش کمک گرفته اند.
در بازی هم چنین باید یک کمپ از بازمانده ها را مدیریت کرد. این مدیریت، به در دست داشتن شخصیت هایی قوی تر برای بازی کردن کمک می کند.

عرضه ی بازی The Walking Dead: No Man’s Land فقط برای سیستم عامل iOS و دستگاه های آی فون، آی پد و آی پاد تاچ در نظر گرفته شده است.
قرار است بازی هم زمان با پخش فصل ششم از سریال Walking Dead و در مهرماه عرضه شود.
منبع: All Games Beta

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید