مسیر سبز
مسیر سبز

بازی چند منظوره در تبریز! : در هفته

بازی چند منظوره در تبریز!
  : در هفته بیست و سوم بازی مهمی انجام خواهد شد که از آن به عناوین متفاوت یاد می شود. عده ای آن را فینال زودرس لیگ برتر می دانند و عده ای دیگر آن را بازی سال.
در هفته بیست و سوم بازی مهمی انجام خواهد شد که از آن به عناوین متفاوت یاد می شود. عده ای آن را فینال زودرس لیگ برتر می دانند و عده ای دیگر آن را بازی سال. البته هستند کسانی که منکر هر گونه حساسیت ویژه برای چنین مسابقه ای هستند. استقلال در تبریز باید مقابل حریف پر طرفدار تبریزی خود قرار بگیرد، تراکتورسازی.

این بازی از چند حیث می تواند حائز اهمیت و جذابیت باشد:

تقابل

بدون تردید رویارویی استقلالی های سابق و استقلالی های فعلی به هر چه حساس تر شدن این بازی کمک خواهد کرد. امیر قلعه نویی که در مدت حضورش در استقلال دوران موفقی را پشت سر گذاشته بود و در نزد هواداران آبی محبوبیت فراوانی یافته بود، حالا باید مقابل تیم محبوبش قرار بگیرد. سیاوش اکبرپور و امیر حسین صادقی هم به عنوان بازیکنان فعلی تراکتورسازی و پیشین استقلال چنین شرایطی را تجربه می کنند.

کی بهتره؟

هنوز اظهار نظر جنجالی فتح الله زاده که امیر قلعه نویی را بهترین گزینه برای نیمکت مربیگری دانسته بود را از یاد نبرده ایم اظهار نظری که باعث دلخوری کادر فنی استقلال شد و حاجی تلاش زیادی کرد تا گفته خود را تکذیب کند.

حالا در این مقطع حساس خیلی ها چشمشان به مستطیل سبز یادگار امام تبریز خواهد بود و به دقت عملکرد دو تیم را زیر نظر خواهند گرفت. ژنرال در یک سو و پرویز سوبله چوبله سویی دیگر. ارزش های این دو نفر در این مسابقه مشخص خواهد شد. شاید مربی فصل آینده استقلال را بتوان پیروز این میدان بزرگ دانست.

تماشاگران تبریزی

نباید از میزبان بودن تراکتورسازی هم به راحتی گذشت. اگر قرار باشد که قهرمان لیگ برتر در این مسابقه انتخاب شود، تماشاگران پر شور تبریزی نقش به سزایی را ایفا خواهند کرد. آنها می توانند یار دوازدهم تیمشان باشند و کار را برای استقلال سخت و مشکل کنند.

منبع: عصرایران

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید