هر روز!
هر روز!

بازی Watch Dogs 2 به جای قسمت جدید Assassin’s Creed منتشر

بازی Watch Dogs 2 به جای قسمت جدید Assassin’s Creed منتشر

بازی Watch Dogs 2 به جای قسمت جدید Assassin’s Creed منتشر می شود
: بازی Watch Dogs 2 به جای قسمت جدید Assassin’s Creed منتشر می شود
براساس اطلاعات منتشر شده بازی Watch Dogs 2 تا قبل از فروردین ماه سال ۹۶ راهی بازار خواهد شد.
به گزارش امسال بازی Watch Dogs 2 جایگزین نسخه ی جدید مجموعه بازی های Assassin’s Creed می شود.
شرکت «یوبی سافت» (Ubisoft) با منتشر کردن گزارش مربوط به فروش بازی هایش در سه ماهه ی سوم سال مالی خودش، اعلام کرد که قسمت دوم بازی Watch Dogs تا قبل از فروردین ماه سال ۹۶ راهی بازار می شود. این استودیوی بازی سازی اعلام کرد که در سال ۲۰۱۶ قسمت جدیدی از مجموعه بازی های Assassin’s Creed راهی بازار نخواهد شد و به جای آن Watch Dogs 2 عرضه می شود.
شرکت Ubisoft قصد دارد بازی های For Honor، قسمت جدید بازی South Park و Ghost Recon Wildlands را تا فروردین ماه سال ۹۶ راهی بازار کند.
همچنین علاقه مندان به مجموعه بازی های Assassin’s Creed امسال نمی توانند قسمت جدید این مجموعه بازی ها را تجربه کنند. دو قسمت اخیر مجموعه بازی های Assassin’ Creed در سال های گذشته با مشکلات مختلفی روبه رو شدند و به همین دلیل انتقادهای زیاد به این بازی ها شد. یوبی سافت دلیل تاخیر در عرضه ی قسمت جدید مجموعه بازی های Assassin’s Creed را خلق مکانیک های جدید برای «روندبازی» (Game Play) اعلام کرده است.
بازی Watch Dogs

یوبی سافت در سه ماهه ی گذشته بیش از ۵۶۱٫۸ میلیون یورو بازی فروخته و مشخص شده که فروش بازی های دیجیتالی این شرکت با افزایش چشم گیری مواجه شده اند. همچنین بازی Rainbow Six Seige هم با استقبال خوبی از طرف کاربران مواجه شده است.
شرکت یوبی سافت تا مدتی دیگر هم قصد دارد بازی The Division را راهی بازار کند که مدتی پیش نسخه ی آزمایشی آن منتشر شد و توانست بازخوردهای خوبی را به سمت خودش جلب کند. البته در تاریخ ۱۸ فوریه هم یک نسخه ی آزمایشی دیگر از این بازی برای کنسول های ایکس باکس وان، پلی استیشن۴ و رایانه های شخصی عرضه می شود.

منبع: GameSpot – GamesRadar

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید