هر روز!
هر روز!

باشگاه نفت آبادان علیه اشتباهات داوری بیانیه صادر کرد باشگاه

باشگاه نفت آبادان علیه اشتباهات داوری بیانیه صادر کرد باشگاه

باشگاه نفت آبادان علیه اشتباهات داوری بیانیه صادر کرد
باشگاه نفت آبادان علیه اشتباهات داوری بیانیه صادر کرد
: باشگاه نفت آبادان علیه اشتباهات داوری بیانیه صادر کرد
: صنعت نفت آبادان با صدور بیانیه ای نسبت به داوری هایی که به ضرر این تیم گرفته شده است اعتراض کرد.
به گزارش : طرفداری- باشگاه صنعت نفت آبادان با صدور بیانیه ای نسبت به داوری هایی که به ضرر این تیم گرفته شده است اعتراض کرد.
به گزارش سایت رسمی نفت آبادان، در متن این بیانیه آمده است:
"حالا 6هفته از لیگ برتری که می توانست تمام و کامل مال آبادانی ها باشد گذشته است، 6هفته ای که این خیال را به ذهن متبادر کرد که روزهای سخت گذشته هنوز برای مردم این شهر تمام نشده است و «سوت» این بار موج انفجار شده است!
کمیته داوران فوتبال ایران نشان داد که برای رسیدگی به دادِ مظلوم تنها و فقط به تعداد شمارگان تماشاگر یک مجموعه فوتبالی نگاه می کند-محروم کردن حمید حاج ملک و وحید کاظمی؛ 2داوری که به ضرر استقلال و پرسپولیس سوت زدند- و بی اعتنا به شهری که مردمش در روزمرگی خود فوتبال می خورند، چشم را بر خطاهایی کشنده بست تا آبادان شبیه به روزهای دفاع و آتش، یادش بیاید که مظلوم ترین شهر دنیاست.
آقایان نشسته بر صندلی صدارت داوری فوتبال ایران؛ به قلب هواداری که نزدیک بود بایستد وقتی بر خطای پنالتی مدافع استقلال روی لوسیانو پریرا در نخستین هفته لیگ برتر چشم بستید؛ توجه نکردید و گفتید صنعت نفت که پیروز شد؛ چرا بعد از آن حتی به بالای چشم داور بازی آبادانی های لیگ برتر در مقابل سایپا بعد از آنکه همانند قیچی دو پای پریرا را هدف داد، نگفتید ابروست(!) خطایی که به دومین گل سایپا منجر شد
آقایان نشسته بر صندلی صدارت داوری فوتبال ایران؛ شاید باختن برای شما«عادت» باشد اما اینجا پیرزنی که فوتبال را می فهمد و اسامی 11بازیکن صنعت نفتش را چشم بسته می گوید، تحمل شکست را ندارد و نمی تواند بنشیند و تماشا کند که خطای شدید دقیقه 7 بازیکن سپاهان در جام حذفی فاقد کارت قرمز داور اعلام می شود.
اوج پرده ی حائل بر چشم داوران شما اما در رشت رونمایی شد وقتی که 2خطای مسلم پنالتی مدافعان سپیدرود روی لوسیانو پریرا و آگوستو سزار در دقایق 9و 51 را ندیدند تا «آه آبادان» هر چه بیشتر از گذشته به شما نزدیک شود.
با این همه موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان در طول فصل جارى سعی داشته است تا با رعایت تمام موارد قانونى و خویشتن دارى در طول مسابقات، فضاى یک بازى فوتبال را فاقد هرگونه اعتراض و حاشیه سازی در کنار زمین-که متاسفانه در لیگ برتر فراگیر شده است- دنبال کند اما هم اکنون که تنها 6هفته از مسابقات گذشته، اشتباهات به اندازه یک فصل براى ما تکرار شده است و نه تنها طاقت تیم بلکه هواداران متعصب ما را نیز طاق کرده است.
آقایان نشسته بر صندلی صدارت داوری فوتبال ایران؛ بگذارید صنعت نفت به اشتباهات فوتبالی اش ببازد؛ سوت های تان را از روی اعصاب و احساس مردم این شهر بردارید. کافیست یک بار در رطوبت 100درصدِ توام شده با گرمای 50درجه 90 دقیقه ی تمام«آبادان برزیلته»گویان، «جمعو نلعب» بخوانید تا بدانید اینجا فوتبال تمام زندگی ست. لطفا با «تمام زندگی» مردم یک شهر بازی نکنید."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید