مسیر سبز
مسیر سبز

باند جعل دلار در مشهد متلاشی شد خبرگزاری فارس:

باند جعل دلار در مشهد متلاشی شد
خبرگزاری فارس: از مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت نیک‌مرام در تشریح این پرونده اظهار کرد: از چندی قبل گزارش‌هایی مبنی بر خرید کالا با دلارهای جعلی به فوریت‌های پلیسی 110 اعلام و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام مجرمانه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع هماهنگی‌های لازم از طریق مرکز فرماندهی و کنترل پلیس با سرکلانتری‌های مشهد به عمل آمد و تحقیقات گسترده پلیس در این زمینه آغاز و همچنین موارد ضروری از طریق مسئولان اتحادیه اصناف اطلاع‌رسانی شد.

نیک‌مرام خاطرنشان کرد: افسران آگاهی کلانتری شهید هاشمی‌نژاد مشهد در این مأموریت ضربتی توانستند با همکاری هوشمندانه مدیر یکی از فروشگاه‌های بزرگ، زمانی که فردی در قبال خرید کالا قصد پرداخت دلار به جای وجه نقد داشت او را به عنوان مظنون دستگیر کنند.

وی گفت: بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که دلارهای همراه این فرد جعلی هستند لذا متهم دستگیر و در بازرسی بدنی از او 8 قطعه دلار جعلی کشف شد.

وی افزود: متهم در بازجویی‌های اولیه با معرفی همدست خود که گرداننده باند است اعتراف کرد که از اهواز به مشهد آمده و در اینجا با همدستی فرد دیگری اقدام به جعل دلار و کلاهبرداری کرده‌اند.

سرپرست فرماندهی انتظامی مشهد گفت: جستجوهای گسترده پلیسی با توجه به سرنخ‌های موجود برای دستگیری اعضاء باند و کشف دیگر اقدامات مجرمانه آنان ادامه دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید