مسیر سبز
مسیر سبز

باند زنانه "فروزان طلا" متلاشی شد زن سابقه‌داری معروف

باند زنانه "فروزان طلا" متلاشی شد 
 زن سابقه‌داری معروف

باند زنانه "فروزان طلا" متلاشی شد
زن سابقه‌داری معروف به «فروزان طلا» که سرکرده باندی از زنان سارق بود، توسط پلیس مشهد به دام افتاد و مأموران پنج عضو این باند زنانه را هم دستگیر کردند.

اعضای این باند با راهنمایی «فروزان طلا» دست به سرقت کفش‌های زنانه از مقابل آپارتمان‌ها می‌زدند و این کفش‌ها را کیسه به کیسه به مخفیگاه‌شان انتقال می‌دادند.

از چندی پیش، مأموران پلیس با دریافت شکایت‌هایی از سوی ساکنان مجتمع‌های مسکونی مشهد پی‌برده بودند که دزدانی اقدام به سرقت کفش‌های زنانه از آپارتمان‌ها می‌کنند. افسران آگاهی کلانتری 15 مشهد در پیگیری موضوع خانه‌‌ای را شناسایی کردند که مخفیگاه چند زن بود و در ادامه تحقیق پی‌بردند.

 این ساختمان متعلق به یک سارق سابقه‌دار به نام فروزان مشهور به «فروزان طلا» است. مأموران این ساختمان را تحت نظر گرفتند و مشاهده کردند که چند زن هر روز کیسه‌های بزرگی را به داخل خانه حمل می‌کنند.

کارآگاهان پلیس با هماهنگی مقام قضایی وارد این ساختمان شدند و دیدند پنج زن سارق به همراه سرکرده باند به نام «فروزان طلا» در حال مصرف «شیشه» هستند. در بازرسی از مخفیگاه اعضای این باند، چندین کیسه بزرگ پر از کفش‌های زنانه، همراه با وسایل استعمال مواد مخدر صنعتی و مقداری شیشه به دست آمد و همه ساکنان خانه دستگیر شدند.

 در جریان تحقیق روشن شد که فروزان سرکرده 35 ساله باند به تازگی از زندان آزاد شده و با تشکیل یک باند، پنج زن را به سرقت کفش‌های زنانه وا داشته است. تحقیق از متهمان ادامه دارد و احتمال می‌رود اعضای باند مرتکب جرائم دیگری هم شده باشند.


منبع: ایران باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید