مسیر سبز
مسیر سبز

باند "شغال ها" متلاشی شد خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی

باند "شغال ها" متلاشی شد
خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری اعضاي باند پنج نفره «شغال‌ها» در شهرستان پیشوا خبر داد.

سرهنگ فتحی با بيان اينكه ماموران انتظامي فرماندهي پیشوا با انجام تحقيقات مخفی‌گاه باندي معروف به «شغال‌ها» را در اطراف شهرستان پیشوا شناسايي كردند،‌گفت: اعضاي این باند مخوف دارای سوابق متعدد شرارت، نزاع، درگیری مسلحانه، مزاحمت برای نوامیس و زورگیری بودند.

وي افزود: برهمین اساس ماموران پليس اين فرماندهي با کسب دستورقضایی در یک عملیات ویژه مخفی‌گاه آنها را در اطرف شهرستان پیشوا محاصره كردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بيان اينكه هنگام دستگیری اعضاي این باند، متهمان اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند که پلیس با آنها نيز درگیر شد، گفت: اعضا این باند پس از درگیری مسلحانه با برخورد قاطع پلیس مواجه و مجبور شدند خود را تسلیم پلیس کنند.

فتحی با بيان اينكه پنج تن از اعضاي اصلی این باند در این عملیات دستگیر و پس از تکمیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند، گفت: ماموران در بازرسي مخفی‌گاه این اشرار، مقادیر قابل توجه سلاح سرد و گرم کشف شد.

فرمانده انتظامي شرق استان تهران با هشدار به اشرار و مخلان آسايش و امنیت گفت: پلیس قاطعانه با این افراد برخورد خواهد کرد و جامعه برای این افراد ناامن خواهد بود.    

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید