هر روز!
هر روز!

بانک نیویورک ملون اجرای آزمایشی عملیات بیتکوینی را آغاز کرد

بانک نیویورک ملون اجرای آزمایشی عملیات بیتکوینی را آغاز کرد

بانک نیویورک ملون اجرای آزمایشی عملیات بیتکوینی را آغاز کرد


بانک نیویورک ملون اجرای آزمایشی عملیات بیتکوینی را آغاز کرد : بانک نیویورک ملون اجرای آزمایشی عملیات بیتکوینی را آغاز کرد

سورش کومار، مدیر اجرایی بانک نیویورک ملون به خبرنگار وال استریت ژورنال گفت: «این آزمایش برای کمک به یافتن روش های انجام تراکنش به صورت کارآمدتر طراحی شده و نیز بخشی از یک تعهد استفاده از فناوری های متن باز (open source) می باشد.»
به گزارش :: آرون باتو، یکی از توسعه دهندگان ارشد این اپلیکیشن، ماه ها زمان را صرف ساختن اپلیکیشن متن باز در Bitcoin.org کرده است و قصد دارد آن را در شبکه داخلی بانک نیویورک اجرا کند. باتو می گوید: «فرآیند گذار از معماری «کلاینت - سرور» به مدل «نظیر - به - نظیر» بیتکوین بزرگترین چالش این توسعه بود.
هم اکنون بانک نیویورک در حال برنامه ریزی برای استفاده از بیتکوین در برنامه های تشویقی خود می باشد. اکنون مدیران IT این بانک تیم های خود را به سمتی هدایت می کنند که در این اپلیکیشن، کارت های هدیه و کوپن های تخفیف نیز قابل ارایه باشد.
کومار به وال استریت ژورنال گفت: «تغییر ذهنیت بزرگی با بکار گیری فناوری های جدید همراه است.  بنابراین، اگر بتوانیم به هر روشی این تغییر ذهنیت را در محیط های کنترل شده ای مانند محیط داخلی کارمندان ملموس تر کنیم، فرصت بزرگی برای ارتقای کسب و کار خود ایجاد کرده ایم و می توانیم ارزش بالقوه سازمان خود را درک کنیم.»
بانک نیویورک ملون، تنها بانکی نیست که استفاده از بیتکوین را آغاز کرده است. هفته گذشته، بانک UBS نیز اعلام کرد که در مرکز تحقیقاتی و آزمایش نوآوری های لندن، برای ارتقای نرخ رشد خود به رده 39 تا 42 در خصوص نقش Blockchain در سرویس های مالی، تحقیقاتی را آغاز کرده است. هم اکنون غول های فناوری مانند Intel و IBM نیز در اطراف حوزه ارز دیجیتال مطالعه می‌کنند. شاپرک

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید