هر روز!
هر روز!

بایدها و نبایدهای اینستاگرام :  آیا دوست دارید در اینستاگرام

بایدها و نبایدهای اینستاگرام 
 :  آیا دوست دارید در اینستاگرام

بایدها و نبایدهای اینستاگرام
:  آیا دوست دارید در اینستاگرام مانند یک ستاره باشید؟ راه های کلیدی برای افزایش استقبال از عکس هایتان را در بنیتا بخوانید.
: بایدها و نبایدهای اینستاگرام
به گزارش : ارسال پست در اینستاگرام یکی از دغدغه های عاشقان مد و فشن است و برای آن ها تبدیل به یک کابوس شده است. شاید عجیب به نظر برسد اما برای این که شما بتوانید بیشترین لایک و کامنت را در زیر عکس های اینستاگرام خود به دست آورید  و حتی برند خود را در ایسنتاگرام معرفی کنید ٬ راه و روش خاصی وجود دارد. امروز می خواهیم به شما کمک کنیم تا در دنیای پر پیچ و خم اینستاگرام موفق باشید. برای این منظور کارشناس شبکه های اجتماعی٬ مایکل کولِک(Michael Kwolek) مشاوره شرکت اتاق ۲۱۴ (Room 214)، با چند باید و نباید در مورد اینستاگرام  ما را راهنمایی کرده است. او با چند ترفند به شما کمک خواهد کرد که عکس های شما هم مانند ستاره های اینستاگرام جذاب و پر مخاطب باشد. در ادامه  برای آشنایی با این بایدها و نبایدهای اینستاگرامی با بنیتا همراه باشید.

 
افراد کمی هستند که به جای استفاده از فیلتر های آماده٬ از ابزار ویرایش استفاده می کنند٬ اما بر خلاف فیلتر های از پیش تعیین شده ی اینستاگرام، با این ابزار های ویرایش می توانید متناسب با عکس خود و دقیقاً آن طور که می خواهید عکس خود را تنظیم کنید و در نهایت یک عکس منسجم و دلپذیر و باب میل خودتان در صفحه ی اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.
اگر شما هر فیلتری که  اینستاگرام به شما پشنهاد می کند را استفاده کنید باید بدانید که دیگر افراد هم از آن استفاده می کنند و عکس شما دیگر خاص نیست٬ این اتفاق به خصوص برای فیلتر هایی که جدیدتر است، صادق است ٬ اگر حتما می خواهید از این فیلترها اسفتاده کنید حداقل از فیلترهای سمت راست و انتهایی استفاده کنید چون این فیلترها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین اگر از این فیلترها استفاده می کنید باز هم استفاده از ابزار ویرایش  دستی را فراموش نکنید.

 
زمانی که کاربران اینستاگرام در حال گردش در این نرم افزار هستند به دنبال تصویری می گرددند که توجه آن ها را به خود جلب کند٬ به جای استفاده از پس زمینه های شلوغ و پر از جزئیات ٬ بهتر است عکسی را با پس زمینه ای ساده و  جزئیات کم و البته با رنگی مناسب انتخاب کنیم.
بعضی مواقع در اینستاگرام عکس هایی می گذاریم که برای آن قاب انتخاب می کنیم٬ فیلتر می گذاریم و بر روی آن استیکر و نوشته هم قرار می دهیم٬ در این شرایط عکس آن قدر شلوغ می شود که باعث می شود مورد توجه کاربران اینستاگرام قرار نگیرید. بهتر است سعی کنید عکس های ساده تر و خلوت تری را در صفحه ی اینستاگرام خود قرار دهید.
هیچ چیز مانند نور طبیعی به عکس شما جلوه نمی دهند٬ نور فلش های دوربین باعث روشنی تصویر می شود اما هرگز کیفیتی که نور طبیعی به عکس می دهد را در این عکس ها نخواهید دید.

 
مخصوصا زمانی که می خواهید عکس هایی در مورد مد و فشن از خود بگذارید استفاده از فلش دوربین باعث می شود نور غیرطبیعی در عکس ، کیفیت تصاویر را کاهش دهد و همچنین رنگ ها  طبیعی جلوه کنند.
 عکس های معمولی در حالت کلی مستطیل شکل هستند اما عکس های اینستاگرام در قاب مربع شکل هستند. یادتان باشد در قاب مربع شکل مرکز تصویر بیشترین توجهات را به خود جلب می کند پس به کمک ابزار Crop)) تصویر را طوری برش بزنید که در وسط تصویر باشید.
یکی از کارهایی که به هیچ عنوان نباید انجام بدهید. اشتراک گذاشتن عکس هایی با افق های کج است. شما به راحتی می توانید با ابزار موجود در اینستاگرام عکس های خود را تنظیم و صاف کنید. شاید در زمان تنظیم و ویرایش عکس بیشتر توجه شما به فیلتر ها باشد اما اگربه صاف بودن محور های عکس توجه نداشته باشید ممکن است عکس شما با تمام فیلتر های زیبایش مورد توجه قرار نگیرد.

 
شما می توانید هر آن چه را که می خواهید انجام دهید، اما باید توجه داشته باشید که با چه هدفی می خواهید در اینستاگرام پست بگذارید. مردم می خواهند همه چیز را ببینند٬ این فقط در مورد لباس و مد نیست. آن ها می خواهند زندگی شما را بیشتر ببینند٬ زیرا انسان ها همیشه تمایل دارند شخصیت انسان های دیگر را کشف کنند و به آن ها اعتماد کنند.
درست مانند زمانی است که همه به کافی شاپ می روند و شما به موزه بروید. این تفاوت به چشم می آید٬ اگر می خواهید توجه ها را به خود جلب کنید با دیگران یک رنگ نشوید. همیشه سعی کنید از اشتراک گذاشتن مطالب تکراری دیگران پرهیز کنید به خصوص اگر زمان زیادی است که این مطالب در اینستاگرام دست به دست می شود.
 ممکن است شما در اینستاگرام٬ عکسی را در حالت خواب آلودگی به اشتراک بگذارید و فردای آن روز وقتی به آن عکس نگاه می کنید متوجه شوید که آن  عکس باب میل شما نیست. شما می توانید به راحتی این عکس را پاک کنید و عکس دیگری مطابق آن چه مورد علاقه ی شماست را به اشتراک بگذارید.

 
اگر در اینستاگرام عکسی را دیدید که مورد توجه شما بود ولی دیگران زیاد از آن استقبال نکرده اند فکرتان را مشغول نکنید٬ چیزی را که دوست دارید دنبال کنید و از آن لذت ببرید٬ همین موضوع برای عکس های شما نیز صادق است٬ وقتی به عکس هایی که در صفحه ی خود قرار دادید نگاه می کنید٬ ممکن است بعضی عکس ها به نظر شما جالب نباشد و بخواهید آن ها را پاک کنید. به لایک ها و کامنت های دیگرن توجه نکنید٬ زیرا این صفحه ی شماست و باید آن گونه باشد که خودتان می خواهید.
اینستاگرام بهترین مکان برای تمرین و کسب تجربه است٬ زیرا شما همیشه می توانید عکس ها را پاک کنید. در اینستاگرام می توانید تجربه کسب کنید و بدانید کدام سبک ها مورد علاقه و توجه دیگران قرار می گیرد و به همین صورت با توجه به این تجربیات می توانید سبک واقعی خود و راهی که در آن موفق خواهید بود را نیز پ

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید