هر روز!
هر روز!

با روش صحیح ریمل بزنید با روش صحیح ریمل بزنید

با روش صحیح ریمل بزنید با روش صحیح ریمل بزنید

با روش صحیح ریمل بزنید
با روش صحیح ریمل بزنید
با روش صحیح ریمل بزنید : با روش صحیح ریمل بزنید
: با روش صحیح ریمل بزنید
به گزارش : نکات آرایشی، طرز صحیح ریمل زدن
اختصاصی: 
مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازمژه تاثیر زیادی در زیبای چشمان شما دارد و برای نگاه های عشوه گرانه به چشمانی ریمل زده نیاز دارید . گاهی در ریمل زدن دچار اشتباهاتی می شوید که مجبور می شوید چند لایه ریمل بزنید و مژه هایتان زیبایی نداشته باشد. در اینجا اشتباهاتی که اغلب خانم ها در هنگام ریمل زدن مرتکب می شوند را بیان می کنیم ... با همراه باشید ...
 
همچنین برای حرفه ای شده در ریمل زدن، خواندن مقاله "حرفه ای ریمل بزنید"  ر نیز پیشنهاد می کنیم.
تا حد امکان از مژه مصنوعی دوری کنید، برای اطلاعات بیشتر در این مورد مقاله "مژه مصنوعی شما را کور می کند" را مطالعه نمایید.
 
چند لایه ریمل در زمان کمی روی هم می زنید
بهتر است از یک لایه ریمل استفاده کنید و استفاده از چند لایه ریمل مرطوب روی ریمل مرطوب قبلی زدن، باعث نمی شود حجم و اندازه مژه ها زیاد شود و با این کار فقط ریمل خود را هدر می دهید. باید یک لایه ریمل بزنید و بگذارید تا خشک شود. زیرا به مقداری چسبندگی نیاز دارید تا لایه های اضافی بدون توده شدن روی مژه ها بنشیند.
 
استفاده از برس را بلد نیستید
اگر برس ریمل شما خراب شده است آن را دور بیندازید و ریمل جدیدی بخرید . با برس خراب ریمل حجم واندازه ی دلخواهی به مژه های شما داده نمی شود. یک آرایشگر در نیویورک به نام لورن کوزنسا می گوید: برس ریمل خیلی مهم است و اگر یک برس خوب تهیه کنید برای تمام ریمل هایتان می توانید از آن استفاده کنید. البته باید برس را با الکل استریل کنید و از آن با ریمل دیگری استفاده کنید. او معتقد است همه چیز ریمل به برس بستگی دارد و حجم و اندازه مژه تان بستگی به برس ریمل دارد.
 
صورت تان را سیاه نکنید
بیشتر خانم ها در هنگام ریمل زدن تکه های سیاه کوچکی را در زیر چشم هایشان ایجاد می کنند. باید مژه هایتان را با شانه مخصوص مژه شانه کنید تا از ریختن اضافی ریمل زیر چشم ها جلوگیری کنید. سونیا کاشوک موسس سالن زیبایی سونیا می گوید در حین ریمل زدن باید برس را به سمت بالا بکشید و بعد از هرلایه ریمل زدن مژه هایتان را شانه کنید.
 
برس ریمل را پر نکنید
باید برس را به اندازه کافی از مایع ریمل پر کنید و نباید ریمل را با شدت داخل مخزن کنید. باید درب ریمل زود بسته شود تا هوا وارد آن نشود و از خشک شدنش جلوگیری شود. بهترین راه حل این است که برس را داخل مخزن ریمل کنید و به جای اینکه آن را داخل و خارج کنید با زوایه 360 درجه ای بچرخانید.
 
تکنیک ریمل زدنتان را به روز کنید
خانم ها هرچه مسن تر می شوند مژه هایشان صاف تر می شود و حالت خود را از دست می دهند و باید با بالارفتن سن به اقتصای شرایط مژه هایتان، روش ریمل زدنتان را هم عوض کنید. برای این مشکل باید ریمل را طولانی تر از ریشه ی مژه هایتان بزنید تا ماندگارتر ریمل بزنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید