هر روز!
هر روز!

با گجت های عجیب و غریب CES 2016 آشنا شوید

با گجت های عجیب و غریب CES 2016 آشنا شوید

با گجت های عجیب و غریب CES 2016 آشنا شوید
: با گجت های عجیب و غریب CES 2016 آشنا شوید
شرکت های فعال در حوزه ی تکنولوژی هر ساله در نمایشگاه CES 2016 جدیدترین محصولات خودشان را به نمایش در می آورند؛ اما در این بین محصولاتی به چشم می خورند که از همه عجیب تر هستند. در این مطلب به معرفی گجت هایی می پردازیم که قطعا دیدن آن ها برای شما هیجان انگیز خواهد بود. محصولاتی که در حوزه های مختلف می توانند نیاز کاربران را برطرف کنند.
به گزارش هدست iGrow که ظاهری مانند گجت های فیلم های علمی تخیلی دهه ی 80 میلادی دارد. این هدست سلول های موی سر را تحریک می کند و باعث رشد مو می شود.
این محصول ModiFace smart mirror نام دارد. این وسیله براساس تکنولوژی های واقعیت افزوده ساخته شده و برای آرایش صورت به کار می رود.
صفحه نمایش قابل انعطاف ال جی که همانند یک روزنامه لوله می شود.
کت هوشمند هم از دیگر گجت هایی بود که در نمایشگاه CES 2016 به نمایش درآمد. این کت به NFC مجهز شده و به وسیله ی آن می توان قفل گوشی را باز کرد یا حتی حالت استفاده از تلفن همراه هوشمند را تغییر داد. این کت فعلا در کشور کره و با قیمت 500 دلار عرضه می شود.
مچ بند TipTalk شرکت سامسونگ که به وسیله آن می توان به تماس های تلفنی پاسخ داد. تنها کافی است در زمان استفاده از این محصول دست را به سمت گوش ببرید.
پهپاد EHang Octocopter که می تواند انسان ها را هم به مکان های مختلف منتقل کند.
 
ساعت هوشمند Sensorwake که با صداهای جذاب و دوست داشتنی می تواند کاربران را از خواب بیدار کند یا می تواند به کاربران بگوید که زمان انجام دادن کارهای مختلف فرا رسیده است. این ساعت با قیمت 109 دلار عرضه خواهد شد.
با حلقه ی هوشمند Neyya می توانید به شکل جدیدتری تلفن همراه هوشمند خودتان را کنترل کنید.
 
شرکت فراری هم اتومبیلی را به نمایش درآورد که FFZero 1 نام دارد. این خودروی الکتریکی از موتوری با قدرت 1000 اسب بخار بهره می برد و از قابلیت خودران برخوردار است.
این وسیله که Clip-a-Phone نام دارد باعث می شود که بتوانید از دید خودتان ویدیو تهیه کنید. این وسیله گوشی را جلوی صورت شما نگه می دارد و می توانید ویدیو ضبط کنید.
با دستگاه iNail Printer می توانید طرح های بسیار زیبایی را روی ناخن خودتان پرینت کنید.
گجت Old Man Locater باعث می شود که موقعیت افراد در مکان های مختلف مشخص شود. با این گجت دیگر نگران گم شدن افراد مختلف نباشید.
برنامه ی Spin Master Air Hogs Connect در واقع یک بازی به شمار می رود که به وسیله ی آن می توان یک پهپاد واقعی را در محیطی شبیه به بازی کنترل کرد.
اسکوتر هوشمند Emicro One با سرعت 24 کیلومتر برساعت حرکت می کند و کاربران را تا 12 کیلومتر جابه جا خواهد کرد. یک موتور الکتریکی مخفی هم روی آن قرار گرفته است.

منبع: Cnet

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید