نقد و بررسی کالا
نقد و بررسی کالا

بخار شوي کرشر مدل SC 3 Karcher SC 3 Steam Cleaner

بخار شوي کرشر مدل SC 3 Karcher SC 3 Steam Cleaner

بخار شوي کرشر مدل SC 3 Karcher SC 3 Steam Cleaner

بخارشوی «کرشر» مدل «SC 3»، محصولی با طراحی بسیار پیشرفته، ابعاد نسبتا کوچک، توان مصرفی بالا و قابلیت‌های ویژه است. این بخارشوی برای شست‌وشوی زمین و دیوار کارایی دارد. همچنین با توان مصرفی 1900 وات و وزن 3.14 کیلوگرم طراحی و ساخته شده است. این محصول که ظرفیت مخزن آبش به یک لیتر می‌رسد، می‌تواند تنها در 30 ثانیه، برای تولید بخار آماده شود. نگهداری و شست‌وشوی این محصول بسیار آسان است. گفتنی است که به همراه این بخارشوی، برس‌های مخصوصی برای شست‌وشوی سطوح مختلف، نازل‌های پنجره‌ای، نازل قدرتی، نازل دقتی و دیگر برس‌های مهم و کاربردی به کاربران ارائه می‌شود؛ درنتیجه به کمک این محصول بسیار پیشرفته می‌توانید به‌آسانی شیشه، میز، پوشش کف، سرامیک، سنگ و... را با قدرت بخار زیاد شست‌وشو دهید. وجود قفل ایمنی کودک، بروز هرگونه خطر را برای کودکان کنجکاو ناممکن می‌سازد. در نظر داشته باشید که کرشر شرکتی آلمانی است که در سال 1935 میلادی تاسیس شده است. این شرکت در زمینه‌ی طراحی و ساخت لوازم شست‌وشوی خاص و ابزار صنعتی، فعالیت‌های بسیار گسترده‌ای انجام می‌دهد. کیفیت ساخت بسیار بالا و طراحی‌های خاص محصولات کرشر، در سراسر جهان شناخته ‌شده است.
 
پس از جارو کردن، استفاده از آب و تی کشیدن برای از بین بردن لکه‌ها و جمع‌کردن خاک باقی‌مانده و نیز تمیز کردن نهایی محل کار و زندگی استفاده می‌شده است. استفاده از بخارآب به خاطر حرارت و قدرت نفوذی که دارد این روزها جای تی کشیدن را گرفته است. برای تمیز کردن با بخار، دستگاه‌های بخارشوی متنوعی به بازار عرضه شد. تبدیل هر چه سریع‌تر آب به بخار و قدرت متمرکز کردن بخار خروجی از نکاتی است که تولیدکنندگان مختلف در مورد آن حساسیت ویژه‌ای به خرج می‌دهند تا محصولاتشان از بقیه بهتر شود. در محل زندگی استفاده از بخارشو بسیار اهمیت دارد خصوصاً خانواده‌هایی که کودکان خردسال دارند و در حال تجربه کردن محل زندگی خود هستند. استفاده از مواد شوینده و شیمیایی برای تمیز کردن کف منازل می‌تواند برای سلامتی این کودکان مضر باشد ولی استفاده از بخارآب بدون هیچ‌گونه افزودنی همان تمیزی را حاصل می‌کند و تا حدودی باعث ضدعفونی نیز می‌شود.
برای دریافت راهنمای بخار شوی کرشر مدل SC 3  اینجا کلیک کنید
بخار شوی «کرشر» مدل «SC 3» مانند بسیاری از محصولات این شرکت به رنگ زرد و مشکی ساخته‌شده است. بدنه این محصول از پلاستیک است و در ساخت آن از مواد اولیه باکیفیت استفاده‌ شده است. این محصول هیچ قسمت جداشونده‌ای در بدنه اصلی ندارد و مخزن آب داخل بدنه تعبیه‌ شده است.
دو چرخ نسبتاً بزرگ درعقب دستگاه تعبیه‌ شده است. این دو چرخ به همراه چرخ کوچک دوّار زیرین دستگاه به حرکت آسان دستگاه بر روی زمین و سطوح مختلف کمک شایانی می‌کند. البته برای حمل به‌صورت دستی هم دستگیره‌ای روی بدنه در نظر گرفته‌شده است.
لوله‌ها و سری‌های این مدل نیز تمام پلاستیک است و به رنگ مشکی ساخته‌شده‌اند.
در قسمت پشتی دستگاه جایگاهی برای قرارگیری قطعات در نظر گرفته‌ شده است که می‌تواند قطعات را در آن قرار داد و به‌اصطلاح دستگاه در حالت پارکینگ قرار می‌گیرد.
سیم بلند دستگاه محدودیت نزدیکی به پریز برق را کامل مرتفع می‌سازد و محدوده عملکردِ دستگاه را افزایش می‌دهد ولی این سیم بلند کمی هم دست‌وپا گیر است و پس از اتمام کار باید توسط کاربر دسته شود و کنار دستگاه قرار گیرد چراکه سیم‌جمع‌کن در این مدل وجود ندارد.
مدل SC 3 کرشر دارای دو لوله رابط نیم متری است که برای افزایش طول لوله بخار و دسترسی به نقاطی که در ارتفاع هستند (مثل پنجره‌های قدی) و یا تمیز کردن کف، از آن‌ها استفاده می‌شود. این دو لوله می‌توانند به همدیگر وصل شوند تا بلندتر شوند یا به‌صورت تک استفاده شوند. یک انتهای آن‌ها به دسته کنترلی متصل می‌شود و انتهای دیگر برای اتصال به لوله دیگر یا پارویی یا سری متمرکز استفاده می‌شود.
بخارشوی SC 3 دارای یک پارویی است که طراحی خاصی دارد. زیر این پارویی حوله یا پد مخصوص قرار می‌گیرد و توسط گیره‌های طرفین پارویی ثابت می‌شود. بخار از منافذ پارویی بیرون آمده و از حوله بیرون می‌آید؛ به‌این‌ترتیب کشیدن پارویی روی زمین باعث تمیزی سطوح می‌شود.
سری‌های دیگر این مدل نیز برای تمیز کردن شیارها، درزها استفاده می‌شوند.
توان بالای بویلر این دستگاه باعث می‌شود تا توان 1900 واتی آن صرف داغ کردن و تبدیل آب به بخار ظرف 30 ثانیه شود. فشار 3.5 بار بخار از مجرای بخار رد شده و با فشار از آن خارج می‌شود. استفاده از سیستم کویل در این مدل باعث می‌شود تا مخزنی به‌عنوان مخزن فشار وجود نداشته باشد و آب در لحظه تبدیل به بخار شود. یکی از مزایای این روش این است که در صورت اتمام آب درون مخزن نیازی به صبر کردن برای خنک شدن دستگاه یا مخزن بخار نیست؛ به‌این‌ترتیب اختلالی درروند تمیزکاری پیش نخواهد آمد.
کنترل فشار بخار از روی دسته از مزایای این محصول است، توسط دسته ارگونومیک این مدل امکان بخار دهی با فشار زیاد یا کم ممکن می‌شود. برای شروع بخاردهی کافیست کاربر دکمه زردرنگ بزرگ زیر دسته کنترلی را فشار دهد. بزرگی این دکمه مانع از خستگی دست می‌شود.
شیلنگ رابط پلاستیکی SC 3 کیفیت و ضخامت خوبی دارد که م

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید