هر روز!
هر روز!

بخش نخست مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران به پایان

بخش نخست مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران به پایان

بخش نخست مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران به پایان رسید
: بخش نخست مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران به پایان رسید
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، مراسم اختتامیه بخش نخست چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران، شامگاه گذشته با حضور مسئولین سازمان اوقاف و امور خیریه، فرماندار ارومیه و جمعی از مسئولین در حسینیه اعظم ثارالله(ع) ارومیه برگزار شد.
به گزارش : در این مراسم، نفرات برتر در رشته های تفسیر قرآن کریم، حفظ و معارف حدیث، دعاخوانی، مدیحه سرایی و همخوانی قرآن کریم مورد تجلیل مسئولین قرار گرفتند.
بر اساس این گزارش، نفرات برتر در رشته تفسیر قرآن کریم به ترتیب رتبه شامل خانم ها سما بابایی از تهران، معصومه امینی از اصفهان، زهرا محمدی از اصفهان، نجمه هاشم‌پور از استان خراسان رضوی و زینب باقری نژاد از قم می شود.
همچنین در رشته رشته حفظ و معارف احادیث نیز خانم ها لیلا سلیمانی سروستانی از استان فارس، مهدیه صحرانورد از استان مرکزی، خدیجه خسروی تبار از گلستان، پگاه واعظی از استان کرمانشاه و‌ فاطمه غلامی از استان اصفهان رتبه اول تا پنجم را کسب کردند.
در رشته مدیحه سرایی و همخوانی قرآن کریم هم گروه احسن‌الحدیث از استان تهران موفق به کسب رتبه نخست شد و گروه های نسیم رحمت از استان مازندران و صهبا از استان تهران دوم و سوم شدند.
همچنین خانم ها مریم هوشیار از استان گلستان، سهام بنی نعمه از استان خوزستان، حبیبه احدی کوچه قاضی از استان البرز در رشته دعاخوانی حائز مقام اول تا سوم شدند.
در این مراسم، از خانواده شهید یاسین قنبری که اخیرا در درگیری با اشرار ضدانقلاب به شهادت رسیده تجلیل شد.
رقابت خواهران در رشته های حفظ و قرائت نیز از امروز آغاز می شود.
مسابقات سراسری قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران، تا ۲۶ شهریورماه در حسینیه اعظم ثارالله(ع) ارومیه ادامه دارد.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید