هر روز!
هر روز!

برانکو: پُر از خوشبینی و امید هستیم : برانکو: پُر

برانکو: پُر از خوشبینی و امید هستیم : برانکو: پُر

برانکو: پُر از خوشبینی و امید هستیم
: برانکو: پُر از خوشبینی و امید هستیم
سرمربی پرسپولیس ابراز امیدواری کرد بتوانند مقابل الاهلی عربستان به پیروزی برسند.
به گزارش : به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ در گفت وگوی تصویری با برنامه نود درباره بازی این تیم برابر الاهلی عربستان اظهار کرد: قبل از هر چیز باید بگویم اصلا خسته نیستم؛ می دانم همه پُر از خوشبینی و امید هستیم و افتخار بزرگی است که در این مسابقه بزرگ حضور داریم.
وی در مورد آمادگی بازیکنان پرسپولیس گفت: مسئله مهم سلامتی همه بازیکنان است و فقط متاسفانه سید جلال حسینی مصدومیت مختصری دارد که نمی تواند بازی کند ولی به غیر از او، همه بازیکنان برای حضور در ترکیب رقابت می کنند.
سرمربی پرسپولیس در مورد فضای شاد تمرینات روزهای اخیر ابراز کرد: مهم ترین مسئله به وجود آمدن همین گونه فضا است؛ بازیکنان در زمین تعیین کننده هستند و باید آماده باشند؛ ورزش و فوتبال بازی جوانان است که اگر در آن شادی، شوق و نشاط نباشد، سخت می توانیم انتظار پیروزی داشته باشیم.
برانکو با بیان اینکه افتخار است در چنین مسابقاتی شرکت می کنیم، عنوان کرد: لیگ قهرمانان آسیا بازی هایی است که به خاطر آنها تلاش و کار می کنیم و می دانیم 80 میلیون ایرانی ما را نگاه می کنند و با آن به شادی می رسند؛ هیجان ما به اوج می رسد و اصلا نمی توانیم تصور کنیم بازیکنان تمام توان را نگذارند؛ اگر بجنگید شاید امکان باخت باشد ولی اگر نجنگید از لحظه اول محکوم به شکست هستیم.
او تاکید کرد: انتظار دارم بازیکنان تمام توان خود را در زمین بگذارند چون در اینگونه مسابقه از 11 بازیکن، 9 نفر باید با تمام کار کنند.
سرمربی پرسپولیس در خصوص آنالیزشان از تیم الاهلی عربستان اظهار کرد: الاهلی 8 بازیکن ملی پوش دارد و علاوه بر آن سوما در تیم ملی سوریه است که در بازی رفت به ما و تیم ملی ایران گل زد؛ یک بازیکن یونانی هم دارند و باید بدانیم چه اندازه قدرتمند هستند؛ نسبت به بازی رفت، مطمئن هستیم کاپیتان آنها بازی می کند چون در دو مسابقه اخیر برای تیم ملی عربستان به میدان رفت و مدافع چپ آنها نیز حضور خواهد داشت.
برانکو تصریح کرد: مسئله دیگر این است که عربستان بعد از صعود به جام جهانی روحیه مضاعفی دارد ولی با وجود این مسائل، ما فقط به دنبال پیروزی هستیم.
او درباره تاثیر گل دقایق ابتدایی که در بازی رفت خوردند، گفت: جزئیاتی در بخش اول مسابقه ما وجود داشت اما نکته مهم انگیزه و روحیه ای بود که بازیکنان ما نشان دادند و بعد از باخت 2 بر صفر اعتماد به نفس داشتند و برگشتند و این بزرگترین و بالاترین کیفیت بازیکنان ما محسوب می شود.
سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: بازیکنان ما نه تنها برای باشگاه، بلکه برای کشورشان بازی می کنند و می دانیم مسابقات ما برابر تیم های عرب و به ویژه عربستان چه اندازه اهمیت دارد؛ مطمئن هستم بازیکنان با تمام توان کار می کنند تا افتخار ایرانی بودن خود را نشان دهند و با بهترین نتیجه ممکن از زمین بیرون بیایند.
برانکو ادامه داد: مسئله مهم این است که شانس زیادی برای صعود به نیمه نهایی داریم؛ وقتی با الهلال، الریان و الوحده بازی می کردیم گفتم در گروه سختی قرار گرفتیم که حالا دو تیم از گروه D به این مراحل از لیگ قهرمانان رسیده اند؛ از نتایج امروز هم می توانیم بفهمیم الهلال چه تیم قدرتمندی است که العین را حذف کرد؛ 
او در پایان اظهار کرد: حتما برابر الاهلی به پیروزی می رسیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید