هر روز!
هر روز!

برای آنان که ابروهایشان می ریزد برای آنان که ابروهایشان

برای آنان که ابروهایشان می ریزد برای آنان که ابروهایشان

برای آنان که ابروهایشان می ریزد
برای آنان که ابروهایشان می ریزد : برای آنان که ابروهایشان می ریزد
: برای آنان که ابروهایشان می ریزد
: یکی از مشکلاتی که عده ای ازافراد با آن روبه رو هستند، رشد نکردن ابروها یا کم پشت شدن آنهاست. حتما می دانید که وظیفه اصلی ابروها، ایجاد سد است ،سدی برای جذب رطوبت که ممکن است به شکل عرق شور و باران داخل چشم ها برود و نیز سدی در برابر تابش مستقیم نور. نقش ابروها در ارتباط برقرارکردن و بیان احساسات نیز انکارکردنی نیست. ابروهای طبیعی معمولا بعد از ۶ تا ۸ هفته به اندازه اصلی خود می رسند و در طول این مدت فرد ظاهری به شدت آشفته و نامرتب پیدا می کند ،مطالعه نکات زیر کمک می کند تا به رشد ابروهای خود سرعت ببخشید.
به گزارش : اگر احساس می کنید که دچار کمبود پروتئین یا سایر ویتامین های ضروری هستید،برای رشد طبیعی موهای ابرونیاز به ذخیره مجدد این ویتامین ها دارید، ویتامین A B C E  موثرند.
برای تقویت ابروهای بسیار کم و خالی از فندق یا بادام سوخته استفاده کنید.پوسته چوبی فندوق را از آن جدا کرده و بسوزانیدخاکستر حاصل را به موی ابرو خودمالیده و خوب ماساژ دهید.محصولات متنوعی در بازار موجود است که می تواند رشد ابروها را سریعتر کند ، مانند رز ماری و سینره .
سیر هم در رشد ابروها کمک می کند ، ولی با سوزش فراوان همراه است، روش استفاده آن به این صورت است که ، سیر را از وسط نصف کرده و کمی فشار دهید تا آب بیاندازد ،و  بعد به موهای ابرویتان بمالیدوآن ها را شانه کنید و بگذارید به مدت چند ساعت بماند.
سعی کنید استرس و اضطراب را از خود دور کرده و آرامش داشته باشید.
زیـبــــا شــو دات کام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید