هر روز!
هر روز!

برترین سرویس های ایمیل ایرانی : سرویس ایمیل از ساده

برترین سرویس های ایمیل ایرانی 
 : سرویس ایمیل از ساده

برترین سرویس های ایمیل ایرانی
: سرویس ایمیل از ساده ترین سرویس هایی است که خدمات دهندگان اینترنت در ایران می توانند ارائه دهند. البته مشکلاتی که جلوی آن ها را میگیرد، بیشتر بحث درآمدزایی از این سرویس و عدم پایداری مناسب سرورهای آن ها در شبکه است. اینترنت داخلی هم که خدا رو شکر به فکر جوان هاست و برای این که معتاد به اینترنت نشوند، همیشه نوسان سرعت و کیفیت دارد. تعدادی از سرویس دهندگان ایمیل داخلی سرویس هایی راه اندازی کرده اند که کم و بیش در سایت هایی که مسئول آن ها هستم، استفاده کاربران از آن ها را مشاهده کرده ام. برای این خواستم آن ها را به شما معرفی کنم تا اگر دوست داشتید، آن ها را نیز امتحان کرده باشید.
برترین سرویس های ایمیل ایرانی : برترین سرویس های ایمیل ایرانی
: برترین سرویس های ایمیل ایرانی
به گزارش : ۱- ایران: سرویس ایمیل ملی. سرویسی که طی یک بخشنامه مدیران دولتی ابتدا به اجبار آن را دریافت کردند. ساختن یک ایمیل جدید در این سرویس ۲۴ ساعت طول می کشد چرا که یک کارمند باید عضویت شما را تایید کند. همچنین شما باید کدملی و اطلاعات دقیقی از خود را برای ثبت نام وارد کنید که این کمی برای سرویس اینترنتی که باید حریم شخصی ما را در نظر بگید مناسب نیست.
۲- بیان (هُد): بیش تر از دو سال است که آن را می شناسم، ولی هنوز به مرحله اجرایی نرسیده و آزمایشی است. ولی آن قدر صفحه اولیه آن زیبا طراحی شد که خواستم به شما توصیه کنم که ایمیل خود را در خبرنامه آن وارد کنید تا شما را از افتتاحش با خبر کنند.
۳- زیگور: پرتالی از شرکت آریاگستر که صاحب امتیاز پرشین بلاگ است. پرشین بلاگ در سال های اخیر در نوسازی وب سایت های خود تلاش بسیاری کرده است. این پرتال در کنار شبکه اجتماعی و به اشتراک گذاری آنلاین خود، به کاربران ایمیل رایگان هم می دهد.
۴- شرکت پست: رایگان نیست! مانند صندوق پستی عادی فیزیکی فرآیند دریافتش را باید طی کنید و پست از پر کردن فرم آنلاین به دفاتر پستی منتخب مراجعه کنید.
۵و۶- میل دیتا و مهر: هر دو خدمتی از شرکت نوآوران فناوری اطلاعات امروز که یک شرکت هاستینگ داخلی است می باشند. شباهت این دو نیز به همین دلیل است. اما سرویس ایمیل مهر در کنار سایت به اشتراک گذاری فیلم مهر (مثلا یوتیوب ایرانی که صاحب امتیازش صدا و سیماست) ارائه شده است.
۷- چاپار: هر چند به تازگی شاهد حملات فیشینگ با دامنه in به این سایت بودیم، ولی طراحی و پایداری مناسبی را در این چند سال از این سرویس شاهد بودیم.
۸- وطن میل: مهمترین ویژگی این که باعث شد این سرویس را معرفی کنم، دامنه هایی بود که ارائه می داد. همان طور که یاهو yahoo.com و ymail.com را ارائه می دهد، این سرویس نیز lormail.com، kordmail.com، lormail.com، gilmail.com و حتی lakmail.com را ارائه می دهد
۹- میهن میل: این سرویس خود را اولین سرویس ایمیل ایرانی معرفی می کند. هر چند بنده چند روز پیش شاهد ناپاپداری و نرسیدن ایمیل ها به این آدرس بودم. چرا که خطای mysql را به عنوان پاسخ بر میگرداند! اما مهم ترین ویژگی این سرویس این است که هر کاربر می تواند چند آدرس ایمیل داشته باشد.
۱۰- میل فا: ویژگی منحصر به فرد این سرویس نسبت به دیگر سرویس های داخلی، ارسال پیامک آگاه سازی برای ایمیل جدید است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید