iTech news
iTech news

بررسی آنلاین سئو با سایت‌چکاپ چرا سئو برای کسب

بررسی آنلاین سئو با سایت‌چکاپ 
 چرا سئو برای کسب

بررسی آنلاین سئو با سایت‌چکاپ
چرا سئو برای کسب وکارها مهم است؟ سئو باعث می شود تا کسب و کار شما از طریق موتورهای جستجو به کاربرانی که به دنبال محصول و خدمات شما هستند معرفی شود.از طرفی با قرارگیری در رتبه‌های نخست نتایج جستجو و بیشتر دیده شدن ، باعث برندینگ و افزایش اعتبار نیز می شود. همچنین سئو نسبت به دیگر روش‌های تبلیغاتی ارزان تر و نرخ بازگشت سرمایه بالاتری را دارد.
اکنون که با اهمیت سئو و تاثیرگذاری آن در کسب و کارهای اینترنتی آشنا شدید، احتمالا قصد دارید وضعیت سایت خود را در این رابطه بررسی کنید.بررسی آنلاین سئو با سایت‌چکاپ
سرویس سایت‌چکاپ با تجزیه و تحلیل حرفه‌ای سایت شما بر اساس فاکتورهای استاندارد سئو و ارایه گزارش دقیق به شما کمک می‌کند تا به سادگی سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

روش کار به این صورت است که سایت شما به صورت آنلاین و با توجه به معیارهایی که برای موتورهای جستجو دارای اهمیت است برررسی شده و به آن امتیاز تعلق می‌گیرد. سپس نکاتی به زبان فارسی و به صورت ساده و قابل درک در رابطه با خطاهای موجود بیان می شود که هر مدیر سایتی خود می تواند نسبت به رفع آن اقدام کند.

همچنین شما می‌توانید با ثبت نام در سایت‌چکاپ، به صورت پیشرفته بررسی‌های خود را به تعداد نامحدود انجام داده و گزارش بدست آمده را در قالب فایل PDF به همراه لوگو و امضای خودتان دانلود کنید.

گوگل به عنوان محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان جهت رتبه‌بندی سایت‌ها، بیش از ۲۰۰ سیگنال را مورد بررسی قرار می‌دهد و هدف از این کار نمایش بهترین نتیجه به کاربران است.
سایت‌چکاپ نیز تنها با یک کلیک وب‌سایت شما را بررسی و تفسیر می‌کند و گزارشی در مورد عواملی که ممکن است به رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو صدمه بزند ارایه می‌دهد. این سرویس جهت بررسی آنلاین سئو به طور مداوم با آخرین الگوریتم‌های گوگل مانند (پاندا، پنگوئن، مرغ مگس خوار) و دیگر معیارهای استاندارد و تاثیرگذار در سئو بروزرسانی می‌شود تا همواره به کاربران در بهینه سازی سایت‌شان کمک کند.
همین حالا به صورت رایگان وضعیت سئو سایت خود را با سایت‌چکاپ بررسی کنید.پیشنهاد ویژه به مخاطبان وب سایت
شما می‌توانید پس از تکمیل ثبت نام خود در سایت‌چکاپ، با استفاده از کد تخفیف زیر، حساب خود را به مبلغ ۲۰ هزار تومان شارژ نمایید.کد تخفیف: .irمهلت استفاده از این کوپن، پایان تابستان ۱۳۹۵ است.
پایان رپورتاژ آگهی/.این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید