هر روز!
هر روز!

برطرف کردن تب با شربت خانگی برطرف کردن تب با

برطرف کردن تب با شربت خانگی برطرف کردن تب با

برطرف کردن تب با شربت خانگی
برطرف کردن تب با شربت خانگی : برطرف کردن تب با شربت خانگی
: برطرف کردن تب با شربت خانگی
می خواهیم از توصیه های طب سنتی برای درمان تب خود کمک بگیریم یکی از این توصیه ها استفاده از آب لیمو و شربت آن است که می تواند بسیار مفید و تاثیر گذار برای درمان تب باشد بد نیست پیشنهاد ما را امتحان کنید

به گزارش متخصص طب سنتی با اشاره به راه های درمان و پیشگیری از آنفلوآنزا گفت: مصرف روزانه 2 استکان عرق نعنا همراه با عسل و آبلیمو مدت سرماخوردگی را محدود و از عوارض این بیماری در بدن می کاهد.
مهدی برهانی  در رابطه با درمان و پیشگیری از آنفلوآنزا به روش طب سنتی اظهار داشت: از دیدگاه طب سنتی سرماخوردگی یا آنفلوآنزا از بیماری نزله نشأت گرفته که در طب امروزی کمتر از آن یاد شده است و در واقع این بیماری را می توان به عنوان ترشحات ته حلق نام برد و علایم آن مشابه سینوزیت است.
وی افزود: از نظر طب سنتی عامل بسیاری از بیماری ها از جمله مشکلات استخوانی، سرماخوردگی یا آنفلوآنزا ناشی از نزله بوده و در واقع برای درمان آن باید خلط عروق و معده را رفع کرد و به طریقی به حرارت مغز افزود. در واقع نیاز به ماده ای بوده که بدن را پاکسازی کرده و در واقع حرارتی به آن بیفزاید.
متخصص طب سنتی ادامه داد: مصرف روزانه 2 استکان عرق نعنا همراه با عسل و آبلیمو جهت پیشگیری از سرماخوردگی و درمان آنفلوآنزا توصیه می شود همچنین این راهکار طب سنتی مدت سرماخوردگی را محدود کرده و عوامل مشکل ساز همچون سرفه و خس خس سینه را رفع می سازد.
برهانی در مورد راهکار کاهش تب در بدن به روش طب سنتی خاطرنشان کرد: بهتر است برای درمان تب ابتدا عمل پاشویه را انجام داد و در کنار استفاده از قرص های تب بر مصرف شربت آبلیمو را مدنظر قرار داد چرا که این شربت از حرارت بدن کاسته و سبب رفع این مشکل می شود.
فارس
 
منبع : دکتر سلام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید