هر روز!
هر روز!

2 برنامه موفق تلویزیون از نگاه ضرغامی عزت الله ضرغامی

2 برنامه موفق تلویزیون از نگاه ضرغامی عزت الله ضرغامی

2 برنامه موفق تلویزیون از نگاه ضرغامی
عزت الله ضرغامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
به گزارش : "در برنامه جهان آراء از دو برنامه موفق تلویزیون یاد کردم. راز و نود.برنامه راز که با مدیریت و اجرای آقای نادر طالب زاده از شبکه ۴سیما پخش می شد، از بهترین برنامه های حزب اللهی و انقلابی و با محتوای برجسته و سازنده بود که به دلیل تسلط مجری در استفاده صحیح از میهمانان هیچ محدودیتی در انتخاب و دعوت از آنان نداشت.رادیکال ترین میهمانان هم در این برنامه مجبور می شدند به جای صحبت های شعاری و یکطرفه، رویکرد تخصصی و اقناع کننده انتخاب کنند و تا حد امکان دانش و تجربیات خود را در اختیار مخاطب بگذارند.برنامه نود هم با مدیریت و اجرای آقای عادل فردوسی پور رویکردی کاملاً حرفه ای و جذاب نسبت به فوتبال داشت و به دلیل سبک متفاوت اجرای آن مورد مطالبه مشابه در سایر حوزه ها بود.
آقای فردوسی پور با دانش، استعداد و تسلط فوق العاده در این حوزه توانست میلیون ها مخاطب را به صورت فعال و مستمر با خود همراه کند. شبکه های ماهواره ای و دیگر رقبا بارها تلاش کردند تا برنامه هایی مشابه نود تولید و جامعه ی وسیع علاقمندان به فوتبال را جذب کنند که هرگز موفق نشدند.
این دو برنامه، در واقع دو الگوی متفاوت از برنامه های موفق بود که بر اساس توانمندی و اعتماد مخاطبان به مجری برنامه جایگاه ویژه یافت کرد. سیاستگذاری و هدایت سازمانی مدیریت شبکه و گروه که چارچوب های اصلی را برای ارائه صحیح یک برنامه تعیین می کند، یکطرف و تسلط مجری و آزادی عمل او در این چارچوب ها در طرف دیگر مکمل یکدیگرند.مردم باید احساس کنند که مجری قدرت مانور دارد و می تواند صادقانه و بیطرف با آنان تعامل نماید. اینها پاسخ من به شبهه آزادی عمل نامحدود مجری های به اصطلاح سلبریتی در برنامه جهان آرا بود. "
2 برنامه موفق تلویزیون از نگاه ضرغامی : 2 برنامه موفق تلویزیون از نگاه ضرغامی
: 2 برنامه موفق تلویزیون از نگاه ضرغامی
 انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید