اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

برنامه ورزشکاران ایران در بازی‌های آسیایی رقابت ورزشکاران ایران در

برنامه ورزشکاران ایران در بازی‌های آسیایی 
 رقابت ورزشکاران ایران در

برنامه ورزشکاران ایران در بازی‌های آسیایی
رقابت ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی اینچئون از 24 شهریور با مسابقه فوتبال ایران - ویتنام آغاز می‌شود، 28 شهریور افتتاحیه رقابتها خواهد بود و در روز پایانی بازیها (12 مهر)، رقابتهای کاراته و مراسم اختتامیه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، برنامه روز به روز ورزشکاران ایران در بازیهای آسیایی اینچئون به ترتیب زیر است: (ساعت‌ها به وقت کره جنوبی است)

(توضیح: این برنامه بر اساس فهرست اولیه اعلام شده از کمیته برگزاری بازیها است. با تغییر برنامه و همچنین تغییر نفرات اعزامی ایران، ممکن است برنامه زیر نیز دچار تغییر شود. در رشته های تیمی نیز برنامه مراحل بالاتر پس از انجام مسابقات مقدماتی مشخص خواهد شد.)


15 سپتامبر (24 شهریور)
فوتبال: ایران – ویتنام ساعت 17

18 سپتامبر(27 شهریور)
فوتبال: ایران – قرقیزستان ساعت 17

19 سپتامبر(28 شهریور)
افتتاحیه


20 سپتامبر(29 شهریور)


ووشو:
تالوی مردان چانگ چوان (احسان پیغمبری) ساعت 9
ساندای مقدماتی زنان 52 کیلوگرم (الهه منصوریان) و 60 کیلوگرم(شهربانو منصوریان) از ساعت 19:30
ساندای مقدماتی مردان 56 کیلوگرم(اکبر محمدزاده) و 65 کیلوگرم(محسن محمد یوسفی) از ساعت 19:20

شمشیربازی: انفرادی اپه(محمد رضایی، طاهر عاشوری، علی یعقوبیان، صادق عابدی) از ساعت 9، نیمه نهایی ساعت 18:40، فینال ساعت 20

وزنه برداری: دسته 56 (مجید عسگری) ساعت 19

دوچرخه‌سواری: تیم اسپرینت ساعت 16:15، فینال ساعت 18:47 ، تیمی تعقیبی ساعت 17،

جودو: 60 - کیلوگرم(احسان بهرامیان) از ساعت 14، نیمه نهایی 16:45، فینال 19

قایقرانی:
روئینگ سبک وزن- مقدماتی (عاقل حبیبیان) 10:10،
روئینگ 4 نفره - مقدماتی(خشایار عباس آبادی، صابر نادری، مسعود فتحی و سیاوش سعیدی) 11:20،
روئینگ 4 نفره زنان- مقدماتی ساعت 11،
روئینگ تک نفره زنان- مقدماتی ساعت 11:40

تیراندازی:
ساعت 8 مقدماتی، ساعت 10 فینال - تپانچه 10 متر بادی زنان(الهام هریجانی، سارینا قرابت، سارا میرابی)
ساعت 9:30 مقدماتی و ساعت 12:15 فینال تپانچه 50 متر مردان (ابراهیم برخورداری، ابراهیم رحیمی سنگری، محمد احمدی)،
تراپ مردان (بابک یگانه)


21 سپتامبر(30 شهریور)

شنا: 100 متر کرال پشت (جمال چاوشی فر) ساعت 9- فینال 19:25
هندبال: ایران – هنگ کنگ ساعت 12
دوچرخه‌سواری: تیمی تعقیبی ساعت 16:12، فینال ساعت 18
شمشیربازی: انفرادی سابر (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری، فرزاد باهر ارسباران) ساعت 11، یک چهارم ساعت 15:30، نیمه نهایی ساعت 19، فینال ساعت 20:10

ژیمناستیک: تیمی(محمد رمضانپور، هادی خناری‌نژاد، سعید رضا کیخواه، محمدرضا حمیدی و ایمان خاموشی) فینال از ساعت 10 تا 19

جودو: 73 کیلوگرم(سعید ملایی) و 81 کیلوگرم(امیر قاسمی نژاد) از ساعت 14، نیمه نهایی ساعت 16:50، فینال ساعت 19

ووشو: ساندای مردان 65 کیلوگرم(محمد یوسفی)، 70 کیلوگرم(سجاد عباسی) و 75 کیلوگرم(حمیدرضا لادور) از ساعت 19
قایقرانی:
روئینگ دو نفره (سید مجتبی شجاعی و امیر رهنما) – مقدماتی ساعت 10،
روئینگ تک نفره - مقدماتی(محسن شادی) ساعت 10:30،
روئینگ 8 نفره (سعید عادلی، یاسر و وحید جوهری، مسعود محمدی، افشار حیدری، اتابک پیش‌یار، فرهاد و فرزاد کربلایی، کیهان شمس(سکان دار))– مقدماتی ساعت 11:40،
روئینگ سبک وزن زنان ساعت 10:50،
روئینگ 4 نفره زنان ساعت 11:20

تیراندازی:
ساعت 9 مقدماتی، ساعت 11:30 فینال - تپانچه 10 متر بادی مردان ( ابراهیم برخورداری، ابراهیم رحیمی سنگری، محمد احمدی)
ساعت 9:30 مقدماتی، ساعت 14:15 فینال - تراپ مردان (بابک یگانه)


22 سپتامبر(31 شهریور)

وزنه برداری: دسته 69 (جابر بهروزی) فینال ساعت 19

شنا:
50 متر کرال پشت (چاوشی فر) ساعت 9، فینال 19:05
200 متر انفرادی مختلط (مهدی انصاری و احمدرضا جلالی) ساعت 9، فینال ساعت 19:40

هندبال: ایران – کویت ساعت 10

دوچرخه‌سواری:
اسپرینت ساعت 10، یک شانزدهم ساعت 11:10 یک هشتم ساعت 16:15،
اومنیوم اسکراچ(محمد رجبلو) ساعت 10:35، اومنیوم انفرادی تعقیبی(رجبلو) ساعت 16:33، اومنیوم حذفی(رجبلو) ساعت 18:15

جودو: 100 کیلوگرم(جواد محجوب) و 90 کیلوگرم(محمد جمالی) از ساعت 14، نیمه نهایی ساعت 16:00، فینال ساعت 19

ووشو:
تالوی زنان تای چی چوان (حمیده برخور) ساعت 10:00،
تالوی مردان نانچوان ننگون(فرشاد عربی) از ساعت 9،
ساندای زنان یک چهارم نهایی 52 و 60 کیلوگرم(الهه و شهربانو منصوریان) از ساعت 19،
ساندای مردان 56 کیلوگرم(اکبر محمدزاده) 65 کیلوگرم(محسن محمد یوسفی)، 70 کیلوگرم(سجاد عباسی) و 75 کیلوگرم (حمیدرضا لادور) از ساعت 20:20

قایقرانی:
روئینگ تک نفره (محسن شادی) و 4 نفره (خشایار عباس آبادی، صابر نادری، مسعود فتحی و سیاوش سعیدی) – رپه شاژ ساعت 10،
روئینگ 4 نفره زنان – رپه شاژ ساعت 10:30

تیراندازی:
ساعت 9 مقدماتی، ساعت 11:30 فینال تفنگ بادی 10 متر زنان (نجمه خدمتی، الهه احمدی، نرجس امام قلی نژاد)

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید