هر روز!
هر روز!

۳۱ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در رامیان برگزار می شود

۳۱ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در رامیان برگزار می شود

۳۱ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در رامیان برگزار می شود
: ۳۱ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در رامیان برگزار می شود
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گل رامیان، حسین علیمردانی جانشین فرمانده سپاه شهرستان رامیان صبح امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: در هفته دفاع مقدس امسال 31 برنامه شاخص در این شهرستان اجرا می‌شود.
به گزارش : وی اظهار کرد: روز پنجشنبه 30 شهریورپیاده روی خانوادگی از شهدای گمنام شهر رامیان به سمت باغ تاشته به همراه هدایایی به قید قرعه برگزار می شود.
علیمردانی افزود: در 31 شهریورماه نخستین روز از هفته دفاع مقدس، رژه نیروهای مسلح و بسیجی که نشان دهنده اقتدار و عظمت نیروهای مسلح به جهانیان است، بصورت متمرکز و به میزبانی شهرستان علی آبادکتول، برگزار می شود.
وی در خصوص برنامه های شاخص این هفته بیان کرد: گرامیداشت هفته دفاع مقدستوسط ح.زه های مقاومت بسیج، پنج یادواره شهدا، دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و رزمندگان، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا، مراسم شبی با خاطره از برنامه های شاخص ویژه این هفته با هدف انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل سوم و چهارم است.
جانشین فرمانده سپاه شهرستان رامیان عنوان کرد: مجموع این برنامه های متنوع در هفته دفاع مقدس در سطح پایگاههای مقاومت محلات، اداری کارگری، اصناف، دانش آموزی، فرهنگیان، اساتید، جامعه پزشکی و هنرمندان و ... برگزار می شود.
وی ایام دفاع مقدس را پرافتخار و عزت بخش دانست و تصریح کرد: در دوران جنگ تحمیلی و با نگاه ویژه به دفاع مقدس، امروز، بطن دفاع مقدس حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری و شهداست که نگاه ویژه ای به کشور داشتند.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید