هر روز!
هر روز!

7 برند محبوب و برتر کیف در دنیا معرفی محبوب

7 برند محبوب و برتر کیف در دنیا معرفی محبوب

7 برند محبوب و برتر کیف در دنیا
معرفی محبوب ترین برندهای کیف در دنیا
به گزارش : اکثر ما به دنبال کیف هایی هستیم که نه فقط یک سال که چند سال بتوانیم از آنها استفاده کنیم، در این صورت باید به دنبال کیف هایی با کیفیت و با دوام باشیم. ما در اینجا 7 تا از مشهورترین و بهترین برندهای کیف در جهان را به شما معرفی می کنیم.
1. HERMES
: 7 برند محبوب و برتر کیف در دنیا
دلایل زیادی برای محبوبیت کیف های هرمس وجود دارد. این کیف زیبا، کلاسیک و با دوام است. اگر این برند کیف را اکنون خریداری کنید، دختر شما نیز می تواند سالها بعد از آن استفاده کند. مدل کیف محبوب من «Cabalicol » است.
2. PRADA
پرادا برند تخصصی مد ایتالیایی برای کالاهای لوکس مردانه و زنانه است که توسط ماریو پرادا و برادرش در سال 1913 میلادی تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در میلان ایتالیا است. افراد مشهوری مانند الیزابت بنکس و سوفیا ورگارا کیف پرادا به دست می گیرند. طرح های ساده و رنگ های خاموش این کیف موجب شهرت آن شده است.
3. CHANEL
شنل شرکت کالای لوکس و خانه مد فرانسوی، واقع در پاریس است، که در سال 1909 توسط خیاطی به نام گابریل کوکو شنل، تأسیس شد. این شرکت امروزه به عنوان یکی از مهم ترین موسسات طراحی مد و لباس زنانه، شناخته می شود. جنس عالی و طراحی کلاسیک، شنل را به یکی از بهترین برندهای کیف تبدیل کرده است.
4. LOUIS VUITTON
لویی ویتون، که به اختصار ال وی نیز خوانده می شود، یک خانه مد فرانسوی است، که در سال 1854 توسط لویی ویتون تاسیس شد. شرکت لویی ویتون، برای شش سال متوالی (2006-2012) به عنوان با ارزش ترین نام تجاری در زمینه کالاهای لوکس در جهان شناخته شده است. شاید اوایل فعالیت کاری خود هیچگاه فکر نمی کرد که کیف هایش روزی به یکی از بهترین کیف های جهان مبدل شود. اگر من پول کافی داشتم، مدل « Sologne saddle » را می خریدم.
5. GUCCI
نشان تجاری ایتالیایی در صنعت مد و کالاهای چرمی است، که متعلق به گروه گوچی می باشد، که خود زیر مجموعه ای از شرکت فرانسوی کرینگ به شمار می آید. شرکت گوچی در سال 1921 توسط گوچیو گوچی، تاسیس شد. امروزه دفتر مرکزی این شرکت، در شهر فلورانس، ایتالیا قرار دارد. گوچی پرفروش ترین نام تجاری ایتالیایی نیز می باشد. این شرکت 278 نمایندگی مستقیم (بوتیک) در سراسر جهان دارد. شما می توانید کیف های گوچی را به سادگی با طراحی ساده و کلاسیک اش شناسایی کنید. کیف های گوچی کیف های مورد علاقه سلما هایک است.
6. COACH
کوچ یکی دیگر از برندهای مشهور کیف در جهان است که تنوع و دوام بسیاری دارد. شما می توانید مدل های کیف جوان پسند و زیبا و به همان نسبت کلاسیک و شیک را از این برند خریداری کنید.
7. DOONEY & BOURKE
این برند نیز یکی دیگر از برندهای مشهور جهان است که توسط «Peter Dooney» و «Frederic Bourke» تاسیس شده و از سال 1975 تا کنون در حال فعالیت است. ستاره هایی مانند فریدا پینتو و زویی دشانل کیف هایی با این برند را به دست می گیرند. / برترین ها

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید