هر روز!
هر روز!

برکات اقتصاد مقاومتی باید در سفره مردم دیده شود/ مسئولان با

برکات اقتصاد مقاومتی باید در سفره مردم دیده شود/ مسئولان با

برکات اقتصاد مقاومتی باید در سفره مردم دیده شود/ مسئولان با محرومان نشست و برخاست کنند
: برکات اقتصاد مقاومتی باید در سفره مردم دیده شود/ مسئولان با محرومان نشست و برخاست کنند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل شیرازه، آیت‌الله اسدالله ایمانی عصر شنبه 25 شهریور در مراسم تودیع و معارفه استاندار فارس گفت: اصل تغییر و دگرگونی اصل ثابتی است که بر جهان حاکم است و هر روز نوبت کسی است که در مسئولیتی قرار گیرد و مهم آن است که در پایان نسبت به مسئولیتی که برعهده داشته‌ایم با سربلندی اعلام کنیم که آنچه می‌دانستیم و می‌توانستیم انجام دادیم.
به گزارش : او توجه به امانت بودن مسئولیت را برای مدیران ضروری دانست و افزود: مردم امانت‌های الهی هستند که به مسئولان سپرده شده‌اند و مسئولان باید نسبت به کسانی که قلم شکایت و زبان گلایه ندارند و یا اگر دارند گلایه و شکایت آنان به ما نمی‌رسد، عنایت ویژه‌ای دارا باشند.
آیت الله ایمانی سرکشی از زندگی محرومان و نشست و برخاست با ساکنان نقاط کمتربرخوردار را از اهم وظایف مسئولان دانست و گفت: این سرکشی ما را از حال و هوای میز و صندلی مسئولیت خارج کرده و در مسیر ادای تکلیف قرار می‌دهد.
امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه استان فارس به واسطه خشکسالی‌های ممتد، با مشکل مهاجرت بی‌رویه و فاقد مقدمه مواجه است، گفت: جمعیتی بالغ بر 400 تا 500 هزار نفر مهاجر در شهرستان شیراز زندگی می‌کنند که طبعا به خاطر فقر و نداری در معرض و مورد هجوم انواع آسیب‌ها و مشکلات قرار دارند.
آیت‌الله ایمانی تصریح کرد: باید همه بکوشیم که آنچه رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی مطرح کردند اجرایی و محقق شده به گونه‌ای که زندگی مردم از طرح اقتصاد مقاومتی متنعم شود و مسئولان باید تلاش کنند آثار و برکات اجرای طرح در سفره مردم مشهود باشد.
نماینده ولی فقیه در فارس، اشتغال را یکی از اولویت‌های این استان دانست و گفت: علی‌رغم اینکه نرم بیکاری فارس نسبت به سایر استان‌های کشور بهتر است، باید به صنایع خوابیده، صنایع نیمه‌کاره رها شده و صنایعی که با نصف ظرفیت فعالیت می‌کنند توجه شود.
در این آیین اسماعیل تبادار به عنوان استاندار نوین فارس معرفی و از خدمات سید محمد علی افشانی استاندار پیشین این استان تقدیر شد.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید