هر روز!
هر روز!

برگزاری جشنواره آموزش اولیای پایه اول ابتدایی در بُن رود اصفهان+

برگزاری جشنواره آموزش اولیای پایه اول ابتدایی در بُن رود اصفهان+

برگزاری جشنواره آموزش اولیای پایه اول ابتدایی در بُن رود اصفهان+ تصاویر
: برگزاری جشنواره آموزش اولیای پایه اول ابتدایی در بُن رود اصفهان+ تصاویر
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش صاحب نیوز؛ پیش از ظهر امروز جشنواره آموزشی اولیای دانش آموزان پایه اول دبستان و مهربانترین های دوره ابتدایی که همان آموزگاران پایه اولی هستند، با حضور اولیا و مربیان در سالن اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
به گزارش : مدیر آموزش و پرورش منطقه بن رود ضمن خیر مقدم در خصوص جایگاه آموزش ابتدایی و نقش بی بدیل آموزگاران پایه اول در نظام آموزشی دوره ابتدایی و همچنین پروژه مهر97 و سازماندهی نیروی انسانی منطقه توضیحاتی داد.
زندگی اجتماعی کودک در مدرسه شکل می گیرد
 محمد حیدری بر اهمیّت تعامل بین خانواده و مدرسه تاکید و اظهار کرد: مدرسه به عنوان اصلی ترین نهاد تعامل و ارتباط بعد از خانواده بوده که زندگی اجتماعی کودک در آن شکل می گیرد.
وی افزود: بنابراین تعامل مدیران و معلّمان با والدین دانش آموزان می تواند یک فضای مناسب اجتماعی برای رشد و تکامل شخصیّت دانش آموزان به وجود بیاورد.
مدیر  آموزش و پرورش منطقه بن رود تصریح کرد: دوره ابتدایی دوره ای است که در رشد و تربیت شخصیّت کودکان نقش به سزایی خواهد داشت.
 نقش مهم آموزگاران پایه اول در شکل دهی شخصیت دانش آموزان
معاون آموزش ابتدایی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان نیز با تشریح برنامه ها و دستورالعمل های قابل اجرا در دوره ابتدایی در سال تحصیلی آینده، نقش آموزگاران پایه اول را در شکل دهی شخصیت دانش آموزان بسیار مهم دانست.
شهین جوانی ادامه داد: مراسمی که در آن آموزگاران و اولیای پایه اول همزمان با شروع سال تحصیلی حضور دارند و از طرف منطقه بن رود صورت گرفته بسیار مهم و قابل تقدیر است که جای تشکر دارد.
وی در بخش دیگری از سخنانش آموزش صحیح و همه جانبه اولیای دانش آموزان پایه اول ابتدایی را در ایجاد سازگاری با محیط مدرسه و کلاس درس و موفقیت دانش آموزان بسیار مفید و موثر دانست.
پخش کلیپ، سرود، نمایش، دکلمه و اهدای جوایز از برنامه های این جشنواره بود.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید