هر روز!
هر روز!

برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید بهمئی/چهارمین فرماندار

برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید بهمئی/چهارمین فرماندار

برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و جدید بهمئی/چهارمین فرماندار دولت تدبیر و امید منصوب شد+تصاویر
: برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و نوین بهمئی/چهارمین فرماندار دولت تدبیر و امید منصوب شد+تصاویر
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آوای ماغر،مراسم تکریم و معارفه فرمانداران سابق و نوین بهمئی با حضور مدیرکل سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد،مسئولان شورای اداری و تامین شهرستان برگزار شد.
به گزارش : در این مراسم که ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری بهمئی برگزار شد، از زحمات علی اکبر فرهنگی نسب به عنوان فرماندار سابق بهمئی تقدیر و حکمت اله سنایی با حکم استاندار کهگیلویه و بویراحمد به صورت رسمی سرپرست فرمانداری بهمئی شد.
در حکم سید موسی خادمی آمده است: آقای حکمت اله سنایی با حفظ سمت قبلی(معاونت فرمانداری) تا تعیین تکلیف فرمانداری شهرستان به عنوان سرپرست منصوب می شود.
به گزارش خبرنگار آوای ماغر، انتصاب حکم سرپرستی سنایی بعد از فرمانداری حجت اله دلشاد در بهمن ماه 92 و واگذاری آن به سلطانعلی رحمانی و علی اکبر فرهنگی نسب، چهارمین تغییر در پست فرمانداری شهرستان بهمئی در دولت تدبیر و امید است که این تغییرات کمتر از 4 سال  بوده و نسبت به تغییرات این منصب در دوره های گذشته بی سابقه است.
عمر کوتاه پست فرمانداری در شهرستان بهمئی اختلالاتی را در ارائه خدمات به مردم ولایتمدار شهرستان ایجاد می کند که انتظار داریم مسئولان سیاسی استانی با ابقای یک فرماندار برای مدت بیشتر، نوار تغییر بی رویه فرمانداران دولت تدبیر و امید در شهرستان محروم بهمئی را قیچی کنند.
تصاویر ضمیمه:
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید