هر روز!
هر روز!

بسیج چهره واقعی اسلام را نشان می دهد : بسیج

بسیج چهره واقعی اسلام را نشان می دهد : بسیج

بسیج چهره واقعی اسلام را نشان می دهد
: بسیج چهره واقعی اسلام را نشان می دهد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ سروان پاسدار مسعود کامران فرمانده حوزه شهدای هسته ای بوشهر در جمع بسیجیان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس وشهدای مدافع حرم، گفت: بسیج جایگاه بالا و حساسی در نشان دادن چهره جمهوری اسلامی ایران دارد و در ایجاد جاذبه درون جامعه مهمترین نقش و تاثیرگذاری دارد.
به گزارش : فرمانده حوزه شهدای هسته ای بوشهر اظهار کرد: برای مشارکت و جذب جوانان انقلابی باید به سمت الگو های سازنده مبنی بر هویت ملی و مذهبی از دیگاه مقام معظم رهبری برویم و نقش مسئولیت پذیری بسیج به خوبی نشان داده شود.

کامران با بیان اینکه بسیج یک ارتش کاملا مردمی است، افزود: بسیج آینه مجسم مظلومیت ها و رشادت های ملت بزرگ و همیشه در صحنه است که امروز فرزندان ما پرچمدار عزت مسلمین و سد محکمی در برابر تحدیدات سخت و نرم دشمن هستند.
وی تاکید کرد: انقلاب و نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همه بسیجیانی که در سنگرهای دفاع از ارزش های نظام و اسلام تلاش می کنند به وجود تک تک آنها نیازمند و افتخار می کند.
فرمانده حوزه شهدای هسته ای بوشهر بیان کرد: اکنون بسیج با پشتوانه و توکل بر حضرت باری تعالی و مدد صاحب الزمان(عج) در حال انجام خدمت صادقانه به کشور استو براساس فرمایشات مقام معظم رهبری که می فرماید: باید روحیه بسیجی فراگیر شود و بتواند بار سنگین هدایت الهی و سعادت انسانها  که به دوش دارد به سرمنزل برساند؛  بسیج تمام شدنی نیست.
کامران ابراز کرد: جوانان بسیجی باید با مطالعه دقیق بتوانند به شبهاتی که دشمن امروز در فضای مجازی منتشر می کند پاسخ قاطع دهند که این به نوعی جهاد فی سبیل الله است./ انتهای پیام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید