هر روز!
هر روز!

بنیان گذار Atari از روند ساخت بازی های موبایل راضی نیست

بنیان گذار Atari از روند ساخت بازی های موبایل راضی نیست

بنیان گذار Atari از روند ساخت بازی های موبایل راضی نیست

: «نولان باشنل» (Nolan Bushnell) یکی از بنیان گذاران شرکت Atari در مصاحبه ای با سایت The Guardian گفت که از روند ساخت بازی های موبایل ناراضی است و بعضی از این بازی ها کاری می کنند که او بخواهد گوشی خودش را به اطراف پرتاب کند.
به گزارش : نولان باشنل از شکل فعلی ساخت بازی موبایل در دنیا راضی نیست و بسیاری از بازی های ساخته شده را ضعیف می داند.
تلفن های همراه هوشمند به پلتفرم مهمی برای بازی کردن تبدیل شده اند. این محصولات باعث شده اند که بازار کنسول های بازی دستی رنگ و بوی گذشته را نداشته باشد. برخی شرکت ها مانند سونی علاقه ای به عرضه ی پلتفرم بازی دستی جدید ندارند و برخی شرکت ها مانند نینتندو هم تنها سهم کمی از این بازار را در اختیار دارند.
به تازگی نولان باشنل بنیان گذار شرکت آتاری که به پدر خوانده ی صنعت بازی های کامپیوتری هم معروف است، در گفتگویی با سایت The Guardian گفته که از روند ساخت بازی های موبایلی راضی نیست. او گفته:” بسیاری از بازی هایی که برای تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها ساخته می شوند، بسیار ضعیف هستند. سازندگان تنها روی گرافیک تمرکز می کنند و فراموش می کنند که چیزهایی مهم تری هم در ساخت یک بازی نقش دارند. آن ها سیستم زمان بندی و امتیاز دهی بدی را برای بازی های خودشان طراحی می کنند. برخی از این عنوان ها باعث می شوند که بخواهم گوشی خودم را به سمتی پرتاب کنم؛ اما این کار تنها گوشی من را خراب می کند.”

باشنل همیشه حرف های خودش را بی پرده بیان کرده و حتی در سال 2013 هم گفته بود که «تیم کوک» (Tim Cook) مدیرعامل جدید اپل، «استیو جابز» (Steve Jobs) نیست و باید بدنبال فردی بود که مانند جابز استعداد فوق العاده ای داشته باشد و بتواند محصولات شگفت انگیز تولید کند. 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید