هر روز!
هر روز!

بهار 2015، بهار طرح‌های پر زرق وبرق بهار 2015، بهار

بهار 2015، بهار طرح‌های پر زرق وبرق 
 بهار 2015، بهار

بهار 2015، بهار طرح‌های پر زرق وبرق
بهار 2015، بهار طرح‌های پر زرق وبرق
به نقل از مدآنلاین : طراحان لباس برای ارائه محصولات خود در هر فصل، از چند ماه قبل با پیش‌بینی بازار، روند مد و با بهره گیری از آنچه «مود برد» نامیده می‌شود و به حال و هوای طراح بستگی دارد، به طراحی لباس می‎پردازند. ذهنیت طراح با توجه به نیاز ایجاد تغییراتی هرچند کوچک در لباس مردم و سلیقه و ذهنیت شخصی او شکل می‌گیرد و آنچه در نهایت طراحی و تولید می‌شود، شیوه پوشش افراد جامعه را در فصل بعد شکل می‌دهد.
مجله فوربس با معرفی طرح‌های تعدادی از طراحان لباس، طرح‌هایی که در بهار آینده خواهیم دید  رامعرفی کرده است. هفته مد نیویورک در بهار 2015 شاهد مخلوطی بی‌پروا از لباس‌هایی که تحت‌تاثیر همه چیز از گراند کانال ونیز تا غروب آفتاب در آفریقا، از آیکون‌های کلاسیک آمریکایی تا افراد بسیار ثروتمند، از هنر پاپ تا مفاهیم دوگانگی است، خواهد بود. در تصاویری که از طرح‌های اولیه طراحان لباس منتشر شده است مود برد و اسکچ طراحان و برچسبی که مجموعه‌های جدید خود را در طول هفته مد نیویورک با آن نمایش می‌دهند نشان داده شده است.


  هنرآنلاین به نقل  از این مجله نوشت: بیشتر طراحان توضیحاتی در مورد کار خود ارائه کرده‌اند که نشان دهنده شیوه کار و منبع الهام آنهاست. دنیس باسو مجموعه خود را نشان‌دهنده زرق و برق دهه 60 ایتالیایی و فرانسوی می‌داند. فلیپا هالستنسون، طراح ارشد گانت راجر، در مورد طرح خود گفته است: منبع الهام من گروهی از دوستانم بودند که به جای ترک شهر در طول تابستان، به کشف جذابیت‌های شهر خود پرداختند .


مگی کمپنر هم در مورد مجموعه لباسی که طراحی کرده است، گفت: در این فصل من از تنش الهام گرفتم، این تنش می‌تواند قرار گرفتن براق در مقابل مات، کلاسیک در مقابل امروزی، و یا مردانه در مقابل زنانه باشد. مادربزرگ من یکی از اولین زنانی بود که به استفاده از لباس مردانه پرداخت. مجموعه جدید ما بر این ایده‌ها تمرکز دارد.
پیتر سام هم پیش‌بینی خود از لباس‌های بهار آینده را این چنین عنوان کرده است: بهار 2015 سرشار از چین و شکن، جلا وپرزرق و برق است.  
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید