هر روز!
هر روز!

بهره برداری از مدرسه خیرساز شهرک بعثت در سال تحصیلی جدید/

بهره برداری از مدرسه خیرساز شهرک بعثت در سال تحصیلی جدید/

بهره برداری از مدرسه خیرساز شهرک بعثت در سال تحصیلی جدید/ کمبود ۳۰ معلم در آموزش و پرورش فردیس
: بهره برداری از مدرسه خیرساز شهرک بعثت در سال تحصیلی نوین/ کمبود ۳۰ معلم در آموزش و پرورش فردیس
گروه استانی "تیتریک"، فرشته فهمیده مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس صبح امروز در گفتگو با پایگاه خبری فردیسان، در رابطه با پروژه مهر و آغاز سال تحصیلی نوین اظهار داشت: لازم است خیرین مدرسه ساز در رابطه با ساخت مدرسه کمک و اهتمام ویژه دارا باشند.
به گزارش : وی افزود: مدرسه خیر ساز شهرک بعثت برای آغاز مهر آماده بهره برداری خواهد شد.
مدیر آموزش و پرورش فردیس با تأکید بر کمبود کلاس درس در فردیس و افزایش تراکم دانش آموزی گفت: برخی از مدارس شهرستان نیازمند به سازی و بهبود شرایط و امکانات هست که با کمک خیرین و تأمین بودجه در دستور کار قرار خواهد گرفت.
فهمیده خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات مدارس در ایام تابستان توسط گروه های جهادی و دانش آموزان به سازی و نوسازی شده است.
وی در ادامه به کمبود مراکز و سالن ورزشی دانش آموزان در فردیس اشاره کرد و افزود: پنج سالن ورزشی در فردیس وجود دارد که لازم است این مراکز نیز به سازی شود و مشکلات مربوطه رفع شود.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس با بیان اینکه یک پژوهش سرا و یک دارالقرآن در فردیس وجود دارد، تصریح کرد: با هدف ارتقاء سطح سواد و تجربه و بهبود کیفیت مدارس لازم است مدرسان و دانش آموزان در این مراکز حضور یابند و تحت آموزش قرار گیرند.
فهمیده در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دانش آموزان فردیسی از هوش و توانایی بالایی برخوردار است، بیان داشت: حدود ۴۰۰ دانش آموز در فردیس موفق به کسب رتبه استانی و کشوری در مسابقات قرآنی، ورزشی و علمی شده اند.
وی به بحران تراکم هفت درصدی جمعیت دانش آموزی در مقطع ابتدایی شهرستان فردیس اشاره کرد و افزود: کمبود حدود ۳۰ معلم در آموزش و پروش فردیس از دیگر معضلات است که سعی داریم با افزایش کار سایر معلمان این کمبود را جبران کنیم.
فهمیده در پایان تصریح کرد: در مجموع میتوان گفت رشد دانش آموزی در شهرستان فردیس چهار درصد برآورد شده است که این تراکم در بخش ابتدایی محسوس تر و بیشتر است.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید