هر روز!
هر روز!

بیانیه تند نفت آبادان علیه داوری های لیگ برتر :

بیانیه تند نفت آبادان علیه داوری های لیگ برتر :

بیانیه تند نفت آبادان علیه داوری های لیگ برتر
: بیانیه تند نفت آبادان علیه داوری های لیگ برتر
باشگاه نفت آبادان در بیانیه ای نسبت به اشتباهات داوری علیه این واکنش نشان داد.
به گزارش : به گزارش "ورزش سه"، پس از صحبت هایی که روز گذشته فراز کمالوند درباره اشتباهات داوری علیه نفت آبادان در بازی های گذشته انجام داد، امروز مسئولان این باشگاه در بیانیه ای به انتقاد از عملکرد قاضی ها پرداختند. در این بیانیه همه اشتباه ها علیه نفت آبادان آورده شده است.
متن بیانیه باشگاه نفت آبادان را در ادامه می خوانید:
«حالا 6هفته از لیگ برتری که می توانست تمام و کامل مال آبادانی ها باشد گذشته است، 6هفته ای که این خیال را به ذهن متبادر کرد که «جنگ» هنوز برای مردم این شهر تمام نشده است و «سوت» این بار موج انفجار شده است!
کمیته داوران فوتبال ایران نشان داد که برای رسیدگی به دادِ مظلوم تنها و فقط به تعداد شمارگان تماشاگر یک مجموعه فوتبالی نگاه می کند-محروم کردن حمید حاج ملک و وحید کاظمی؛ 2داوری که به ضرر استقلال و پرسپولیس سوت زدند- و بی اعتنا به شهری که مردمش در روزمرگی خود فوتبال می خورند، چشم را بر خطاهایی کشنده بست تا آبادان شبیه به روزهای دفاع و آتش، یادش بیاید که مظلوم ترین شهر دنیاست.
آقایان نشسته بر صندلی صدارت داوری فوتبال ایران؛ به قلب هواداری که نزدیک بود بایستد وقتی بر خطای پنالتی مدافع استقلال روی لوسیانو پریرا در نخستین هفته لیگ برتر چشم بستید؛ توجه نکردید و گفتید صنعت نفت که پیروز شد؛ چرا بعد از آن حتی به بالای چشم داور بازی آبادانی های لیگ برتر در مقابل سایپا بعد از آنکه همانند قیچی دو پای پریرا را هدف داد، نگفتید ابروست(!) خطایی که به دومین گل سایپا منجر شد.
آقایان نشسته بر صندلی صدارت داوری فوتبال ایران؛ شاید باختن برای شما«عادت» باشد اما اینجا پیرزنی که فوتبال را می فهمد و اسامی 11بازیکن صنعت نفتش را چشم بسته می گوید، تحمل شکست را ندارد و نمی تواند بنشیند و تماشا کند که خطای کشنده ی دقیقه 7 بازیکن سپاهان در جام حذفی فاقد کارت قرمز داور اعلام می شود.
اوج پرده حائل بر چشم داوران شما اما در رشت رونمایی شد وقتی که 2خطای مسلم پنالتی مدافعان سپیدرود روی لوسیانو پریرا و آگوستو سزار در دقایق 9و 51 را ندیدند تا «آه آبادان» هر چه بیشتر از گذشته به شما نزدیک شود.
با این همه موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان در طول فصل جارى سعى داشته است تا با رعایت تمام موارد قانونى و خویشتن دارى در طول مسابقات، فضاى یک بازى فوتبال را فاقد هرگونه اعتراض و حاشیه سازی در کنار زمین-که متاسفانه در لیگ برتر فراگیر شده است- دنبال کند اما هم اکنون که تنها 6هفته از مسابقات گذشته، اشتباهات به اندازه یک فصل براى ما تکرار شده است و نه تنها طاقت تیم بلکه هواداران متعصب ما را نیز طاق کرده است.
آقایان نشسته بر صندلی صدارت داوری فوتبال ایران؛
بگذارید صنعت نفت به اشتباهات فوتبالی اش ببازد؛ سوت های تان را از روی اعصاب و احساس مردمی که هنوز جسم شان خسته جنگ است بردارید.
کافیست یک بار در رطوبت 100درصدِ توام شده با گرمای 50درجه 90 دقیقه ی تمام«آبادان برزیلته»گویان، «جمعو نلعب» بخوانید تا بدانید اینجا فوتبال تمام زندگی ست.
لطفا با «تمام زندگی» مردم یک شهر بازی نکنید.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید