بهترین زندگی
بهترین زندگی

بیماری تناسلی مردان، تورم مجرای ادرار تورم نامشخص مجرای ادرار

بیماری تناسلی مردان، تورم مجرای ادرار
تورم نامشخص مجرای ادرار یا (ان. اس. یو) عبارت است از ورم کردن پیشابراه مرد. این تورم میتواند حاصل انواع مختلفی از عفونت ها باشد که رایج ترین این عفونت ها کلامییا است و میتواند ماه ها و در بعضی موارد حتی تا سال ها دوام بیاورد.  این علائم و نشانه های این بیماری می توان به احساس درد یا سوزش شدید ادرار، خروج مایعی به رنگ سفید و ابری رنگ از نوک آلت تناسلی ( این مایع ممکن است صبح ها بیشتر از سایر مواقع روز قابل توجه و مشاهده باشد) و احساس نیاز پی در پی به ادرار کردن اشاره کرد، هر جند در اغلب موارد هیچ نشانه ای وجود ندارد.
بیماری تورم نامشخص مجرای ادرار، از طریق آلودگی به هنگام رابطه جنسی دخولی ایجاد میشود. البته بسیار بندرت اتفاق می افتد که این بیماری در نتیجه یک حساسیت ( مانند حساسیت به آب داغ یا حساسیت به پودرهای شوینده یا سایر مواد شیمیایی) هم بوجود آید. این بیماری ممکن است پس از درمان، دوباره برگردد.  عود کردن این بیماری میتواند می تواند نتیجه اصطکاک بیش از حد در حین انجام رابطه جنسی یا استمنا و یا مصرف بالای الکل باشد.
از عواقب این بیماری میتواند تورم بیضه ها، پایین آمدن باروریو سندرم مکرر که باعث تورم چشم ها، مفصل ها و مجرای ادرار و گاهی اوقات زخم هایی روی آلت تناسلی یا کف پاها می شود را نام برد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید