هر روز!
هر روز!

بیماری مهناز افشار + سکته قلبی مهناز افشار + دلیل بستری

بیماری مهناز افشار + سکته قلبی مهناز افشار + دلیل بستری

بیماری مهناز افشار + سکته قلبی مهناز افشار + دلیل بستری شدن مهناز افشار
سخنگوی اورژانس تهران از انتقال مهناز افشار بازیگر سینما به دلیل مشکل قلبی خبرداد.
به گزارش : حسن عباسی در ارتباط با وقوع انفجار در منطقه تهران پارس تهران، اظهارداشت: ظهر امروز به دلیل انفجار کپسول در ساختمان پزشکان تهران پارس یک مرد ۵۶ ساله جان خود را از دست داد و با اقدامات نیروهای اورژانس چند تن از حادثه دیدگان نیز از مرگ نجات یافتند.
سخنگوی اورژانس تهران در ادامه به وقوع حادثه برای بازیگر سینما اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: مهناز افشار ساعت ۱۴:۳۵ دقیقه ظهر امروز دچار مشکل قلبی شده که نیروهای اورژانس بلافاصله پس از اطلاع در محل حضور یافته و آن را به بیمارستان منتقل کردند.
مهناز افشار به دلیل سکته قلبی به بیمارستان منتقل شد خبر تکان دهنده ای که دل بسیاری از طرفدارانش را به درد آورد در حال حاضر هیچ خبری مبنی بر وضعیت جسمانی وی منتشر نشده است . متاسفانه مهناز افشار طی چند ماه اخیر فشارهای روانی بسیار زیادی را از هجمه های مردم تا اتفاقات ناگوار در زندگی شخصی اش را تحمل می کرد .
مهناز افشار دقایقی قبل ساعت ۲ و نیم ظهر روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۵ به دلیل سکته قلبی در بیمارستان طالقانی تهران بستری شد .
: بیماری مهناز افشار + سکته قلبی مهناز افشار + دلیل بستری شدن مهناز افشار
(عکس فوق مربوط به گذشته می باشد .)
طی تماس تلفنی با اورژانس منطقه میرداماد مبنی بر بی هوش شدن خانم جوان تیم اورژانس سریعا خود را به محل رساندند . پس از اقدامات اولیه مهناز افشار را به بیمارستان طالقانی منتقل کردند .
در حال حاضر هیچگونه خبری مبنی بر وضعیت جسمانی مهناز افشار منتشر نشده است به محض انتشار از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد .
متاسفانه مهناز افشار پس از ازدواج فقط در فاصله ۲ سال زندگی مشترک با همسرش رامین هجمه های مختلفی از مهریه میلیاردی تا ازدواج به خاطر پول بر علیه اش منتشر می شد .
طی چند ماه اخیر همسر مهناز افشار به دلیل فساد مالی روانه زندان شد . وثیقه سنگین میلیاردی برای آزادی رامین همسر مهناز افشار تهیه نشد به همین علت تا مشخص شدن تکلیف پرونده تخلف واردات شیر فاسد آقای رامین زندانی شد .
فحش , ناسزا های فراوانی در مورد مهناز افشار منتشر شد کافی بود عکس لبخند مهناز افشار دیده می شد اکثر مردم بر علیه اش کامنت های همچون : شوهرت زندانه می خندی..! شوهرت پول مردم خورد..! با مهریت شوهرت آزاد کن و….. تمام این جملات در کنار بزرگ شدن دخترش فاقد وجود پدر دردهایی بود که پشت لبخند تلخ مهناز افشار دیده نمی شد .
نتیجه تمام اتفاقات فوق سکته قلبی مهناز افشار بود . امیدواریم در ادامه خبرهای خوشی را از وضعیت جسمانی مهناز افشار برای شما مخاطبین منتشر کنیم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید